کلنگ زنی اجرای طرح های هادی روستایی در ۲۴ روستای شهرستان گرگان با حضور نماینده مجلس

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، با حضور آقای امامی، نماینده محترم مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا و آقای خسروی، مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای گرگان و آق قلا گلنگ اجرای طرح های هادی ۲۴ روستای شهرستان گرگان به زمین زده شد و عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

نماینده محترم شهرستانهای گرگان و آق قلا و مدیر بنیاد مسکن شهرستان گرگان و هیات همراه با حضور در روستاهای نوچمن

شموشک سفلی، شموشک علیا، سیدمیران، سعدآباد، اسبومحله، کفشگیری، للدوین، تخشی محله، نودیجه،کلاجان قاجار، لمسک، نصرآباد، آهنگرمحله، قرن آباد، جعفر آباد، تقی آباد، قرق، جهانتیع آباد، اسلام آباد جلین، ولیک آباد، سیاه تلو، کماسی و فوجرد، کلنگ اجرای فازهای جدید طرح هادی این روستاها را به زمین زدند.

آقای خسروی، مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای گرگان و آق قلا همچنین از کلنگ زنی و آغاز عملیات طرح هادی در ۱۰ روستای دیگر شهرستانهای گرگان و آق قلا خبر دادند که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.

ایشان اعتبار اجرای این طرح ها را از محل ماده ۱۸۰ و بعضا خودیاری دهیاریها اعلام نمودند که با تلاش نمایندگان تخصیص یافته است.

آقای مهندس امامی نیز در این مراسمات عمران و آبادانی روستاها و توسعه متوازن مناطق را از سیاستهای کلان نظام برشمردند و ضمن ایثارگز خواندن نیروهای بنیاد مسکن و تقدیر از آنان ابراز داشتند: بنیاد مسکن با کارنامه درخشانش امروز نقش موثری در عمران و آبادانی میهن عزیزمان ایفا نموده بطوری که موجب دلگرمی مردم بویژه روستائیان عزیز می باشد.

عکس خبر 1101-کلنگ زنی اجرای طرح های هادی 24روستای شهرستان گرگان

تاریخ انتشار: ۲۷ آذر، ۱۳۹۳ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.