- بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان - https://bmgolestan.ir -

جلسه هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان برگزار شد

 

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، جلسه هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان در دفتر مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد.

آقای کریمی، رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان در ابتدای این دیدار با آرزوی قبولی عبادات در این ماه مبارک، یاد و خاطر مهندس زمانی نژاد، مدیرکل فقید بنیاد مسکن استان را با قرائت فاتحه گرامی داشت و انتصاب آقای حسینی به سمت مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان را تبریگ گفت.

رئیس هیات مدیره انجمن خیرین همچنین با تشکر از حمایتهای آقای حسینی از انجمن در زمان تصدی معاونت پشتیبانی و هم اکنون بعنوان مدیرکل بنیاد، نقش مدیرکل بنیاد مسکن استان در انجمن را بسیار مهم و تاثیر گذار دانست.

آقای کریمی با اشاره به فعالیتهای انجمن خیرین، جذب و جلب مشارکتهای مردمی و تبدیل آن به خدمت به محرومان بویژه در این شرایط حساس را مهم دانست.

مهندس عسگری، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان نیز در این جلسه دستور کار جلسه در خصوص آگهی تغییرات انجمن، اختصاص دفتر برای انجمن، مشکلات پروژه مسکن مینودشت، ساخت ۹۵ واحد مسکونی دومعلولان که بجز ۴ واحد در دست ساخت، مابقی انجام شده و … را تشریح کردند.

شایان ذکر است انجمن خیرین مسکن ساز استان تا کنون ۲۶۰ واحد مسکونی احداث و تحویل واجدین شرایط داده است و همچنین ۹۵ واحد برای خانواده‌های دارای حداقل دو عضو معلول احداث نموده است.

سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه با آرزوی بهره مندی از برکات ماه مبارک و شبهای قدر، از حضور اعضای هیات مدیره انجمن خیرین در بنیاد تشکر کرد.

آقای حسینی با برشمردن اهداف حضرت امام ره از افتتاح حساب ۱۰۰ و به تبع آن تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رسیدگی و توجه به محرومین و برقراری عدالت اجتماعی با تولید مسکن و خانه دار کردن نیازمندان و محرومان را از مهمترین اهداف امام راحل دانست.

وی با تشکر از اقدامات صورت گرفته در مجموعه حساب ۱۰۰و انجمن خیرین، خدمات ارائه شده را کافی ندانست و با تشریح برخی از اقدامات از جمله اهداء کمک ودیعه مسکن به ۳۵۰۰ خانوار، ساخت واحدهای خانوارهای دارای دو عضو معلول و ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و …، خواستار مذاکره با بزرگان و مسئولان ارشد استان جهت توجه ویژه تر به ارائه خدمات به محرومان با استفاده از ظرفیتهای حساب ۱۰۰ و انجمن خیرین شد.

آقای حسینی بااشاره به اجرای طرح احداث ۳۰۰۰ واحد مسکونی برای نیازمندان در سال جاری توسط بنیاد مسکن استان و کمکهای ارزنده مردم و بسیج عمومی آنان در کمک به محرومین با اجرای طرح کمک مؤمنانه که مورد تاکید رهبری معظم انقلاب بود و هست، از آمادگی مجموعه بنیاد مسکن استان برای تحقق اهداف انجمن خیرین خبر داد.

ایشان همچنین با ارائه راهکاری در خصوص استفاده از طرح تامین اقشار کم درآمد و تسهیلات و کمکهای بلاعوض این طرح برای خانه دار کردن محرومان با هم افزایی و مشارکت خیرین و مردم، بر استفاره از تمام ظرفیتها و فرصت ها برای خانه دار کردن نیازمندان تاکید کرد.

اعضای هیات مدیره انجمن نیز در این جلسه نکاتی را در خصوص برنامه های جاری انجمن بیان نمودند.

 

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان