بازدید مدیر امور ماشین آلات بنیاد مسکن استان از پروژه های شهرستان گنبد

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، آقای مهندس مهرگانفر، مدیر امور ماشین آلات بنیاد مسکن استان در ادامه بازدیدهای دوره ای خود با حضور در پروژه اجرای طرح هادی روستای داشلی برون از روستاهای مرزی شهرستان گنبدکاوس از نزدیک در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند.

در این بازدید که کارشناسان گروه عملیات و اجرای امور ماشین آلات و فنی و اجرایی بنیاد مسکن شهرستان گنبد کاوس نیز ایشان را همراهی میکردند، توضیحات لازم در خصوص این پروژه و دیگر پروژه های اجرا شده و در دست اجرای شهرستان گنبد از محل اعتبارات سال ۱۳۹۳ به سمع و نظر ایشان رسید و پس از بررسی لازم، برنامه ریزی مناسب جهت اتمام پیش از موعد تعهدات پروژه هایی که عملیات خاکبرداری و یا زیراساس و اساس دارند صورت گرفت و مقرر شد با توجه به پراکندگی روستاها و در پیش بودن فصول سرد و پربارش و از طرفی قرارگیری برخی از روستاها در نوار مرزی و محرومیت خاص آنها تسریع لازم در امور مبذول گردد.

مهندس مهرگانفر در خلال این دیدار نوید اتمام زودتر از برنامه زمانبندی پروژه های سلطانعلی، گدم آباد و شهرک بهشتی را نیز دادند.

شایان ذکر است اجرای طرح هادی روستای داشلی برون با ۲۰۸۰ خانوار و ۸۵۱۱ نفر جمعیت که یکی از روستاهای بزرگ بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاوس و هم مرز با کشور ترکمنستان می باشد، در حال اجراست.

عکس خبر 1017-بازدید مدیر امور ماشین آلات از پروژه های شهرستان گنبد (2)

تاریخ انتشار: ۱۰ آذر، ۱۳۹۳ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.