ورود بانک مهر ایران برای خانه‌دار شدن جوانان گلستانی/منظومه‌های روستایی منجر به توسعه اقتصادی روستاها می‌شود

 

 

 

 

مهندس حسینی با قدردانی از همکاری‌هلی مشترک بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و بنیادمسکن گفت: این بانک به منظور تامین سهم آورده متقاضیان در طرح مسکن جوانان، تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس سیدمحمد حسینی در نشست امضای تفاهم نامه همکاری مشترک فی ما بین بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیادمسکن گلستان از همکاری این بانک در جهت تحقق برنامه‌های بنیاد قدردانی کرد و گفت: طرح مسکن جوانان از سال گذشته در استان گلستان آغاز شد و در این طرح از ظرفیت بانک مهر ایران برای تامین سهم آورده متقاضیان در قالب تسهیلات قرض الحسنه بهره گرفتیم.

 

مدیرکل بنیادمسکن گلستان گفت: طرح مسکن جوانان به روش خودمالکی در همه روستاها و به صورت انبوه سازی در ۱۴۰ روستای استان گلستان آغاز شده و بانک مهر ایران نیز حامی جوانان برای خانه‌دار شدن آنان است.

 

وی افزود: به طور قطع این بانک می‌تواند در حمایت از اقتصاد و توسعه پایدار روستاها نیز نقش مهمی داشته باشد. منابع قرص‌الحسنه این بانک در راستای اقتصادمقاومتی، ایجاد کسب و کارهای خرد، ساماندهی زنجیره‌های روستایی و غیره نیز به کارگیری خواهد شد.

 

مهندس حسینی ادامه داد: بانک مهر ایران در طرح منظومه‌های روستایی به صورت پایلوت در استان گلستان ورور کرده است که امیدواریم به اتفاقات خوبی در روستاها منجر شود‌‌. فاز مطالعاتی طرح منظومه‌های روستایی در ۲۷ بخش استان گلستان به اتمام رسیده و فاز اجرایی آن نیز به صورت پایلوت در شهرستان گمیشان برنامه ریزی شده که پس از تصویب در شورای برنامه ریزی، این کار انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.