کلنگ‌زنی نخستین خانه‌های طرح نهضت ملی مسکن در روستاهای گنبدکاووس/قول مدیران بنیادمسکن برای ساخت خانه برای فرزندان شهید ” ستار پشمکی”

 

 

طرح نهضت ملی مسکن در روستاهای گنبدکاووس امروز با کلنگ زنی یکهزار و ۶۳۹ واحد مسکونی آغاز شد و مدیران بنیادمسکن استان گلستان و مدیران این شهرستان قول دادند که منزل فرزندان شهید ستار پشمکی را تا دهه فجر امسال بسازند و تحویل دهند.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن‌ انقلاب اسلامی گلستان، طرح نهضت ملی مسکن در روستاهای شهرستان گنبدکاووس با کلنگ زنی متمرکز یکهزار و ۶۳۹ واحد مسکونی در روستای پشمک پناده با حضور معاون عمران روستایی بنیادمسکن کشور، مدیرکل بنیادمسکن استان گلستان، مسئول دفتر نمایندگی کلی فقیه در بنیادمسکن استان، معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان آغاز شد.

 

اعتبار پیش بینی شده برای این واحدهای مسکونی ۴۹۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون‌ تومان است که مدت ساخت این واحدها سه ساله و در راستای طرح نهضت ملی مسکن در قالب بهسازی و نوسازی بافت‌های فرسوده، مسکن‌ حمایتی و مسکن‌ جوانان ساخته خواهد شد.

 

بنا به گفته مدیر بنیادمسکن شهرستان گنبدکاووس تاکنون یکهزار  و ۶۷ متقاضی برای انعقاد قرارداد و دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند.

 

مراسم کلنگ زنی این واحدهای نسکونی به صورت متمرکز با آغاز عملیات ساخت یک واحدمسکونی در روستای پشمک پناده برای خانواده شهید ستار پشمکی همراه بود.

 

حجت‌الاسلام نورالله ولی‌نژاد در این مراسم گفت: مسکن از ضروری‌ترین نیازهای انسان هاست و مایه آرانش خانواده‌ها خواهد بود.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیادمسکن گلستان خاطرنشان کرد: بنیادمسکن استان گلستان آمادگی دارد با حفظ کیفیت به اجرای پروژه‌های عمرانی و ساخت مسکن سرعت دهد.

 

مهندس حسینی مدیرکل بنیادمسکن گلستان هم گفت: با همکاری مدیران و مسئولان شهرستانی قول می‌دهیم واحد مسکونی برای فرزندان این شهید را تا دهه فجر امسال بسازین و تحویل دهیم.

 

 

تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.