بازدید مدیرکل بنیادمسکن گلستان از روستای ” سعدآباد” شهرستان رامیان

 

 

مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان به اتفاق مهندس کوهساری، نماینده مردم شریف شهرستانهای آزادشهر و رامیان و آقای استیری، فرماندار رامیان از اقدامات انجام شده در روستای سعدآباد رامیان بازدید کردند.

 

در این بازدید که اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای سعد آباد هم حضور داشتند، ضمن بازدید از اقدامات اجرا شده در سنوات قبل، مسیرهای اجرایی مورد درخواست اهالی برای اجرای طرح هادی بازدید شد.

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: بنیاد تا کنون بیش از ۵۰۰۰ متر مربع زیرسازی و آسفالت، ۱۷۰۰ متر طول جدول کشی و بیش از ۱۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی و محوطه سازی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اجرا شده است.

 

مهندس حسینی با بیان اینکه بنیاد آمادگی دارد با توجه به مشارکت خوب اهالی این روستا با بنیاد، فاز بعدی طرح هادی این روستا را اجرا نمایند.

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان همچنین آمادگی بنیاد جهت اجرای طرح مسکن جوانان و مسکن محرومین در این روستا را اعلام کرد.

مهندس کوهساری، نماینده مردم شریف شهرستانهای آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بویژه اعضای کمیسیون عمران مجلس از مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح کشور رضایتمندی کامل دارد و اینجانب بعنوان یک عضو کمیسیون عمران از اقدامات و خدمات بنیاد در سطح استان بویژه روستاهای حوزه انتخابیه خود رضایتمندی کامل دارم و بهترین گواه این رضایتمندی، رضایتمندی مردم، شوراها و دهیاران از این مجموعه انقلابی و مردمی است.

 

تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.