ثبت ۹۴۴ نامه مردمی در سفر رئیس‌جمهور/ بازنگری طرح‌های هادی مهم‌ترین مطالبه مردم

 

 

 

مهندس حسینی با بیان اینکه در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان ۹۴۴ نامه مردمی در حوزه بنیادمسکن ثبت شده است، گفت: بازنگری در طرح‌های هادی، کمک به تکمیل واحدهای مسکونی و اجرای طرح هادی در روستاها از مهم‌ترین درخواست‌های مردم است.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس سیدمحمد حسینی با اشاره به جمع‌بندی و رسیدگی به نامه‌ها و درخواست‌های مردمی در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان اظهار کرد: باتوجه به شرایط کرونایی در استان، امکان برگزاری دیدارهای عمومی برای مسئولان ارشد کشور فراهم نبود برای همین مرکز ارتباط مردمی برای دریافت درخواست‌ها و نامه‌های مردم راه‌اندازی شده بود که از ۱۱ اسفند تا ۱۵ اسفند ۹۴۴ نامه و درخواست به همکاران ما در بنیادمسکن ارائه شد.

 

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به بررسی و دسته‌بندی نامه‌های وارده، گفت: از این تعداد ۹۳۹ فقره درخواست با موضوعات مختلف، ۴ مورد شکایت و انتقاد و یک مورد هم ایده و نظر شهروندان بود.

 

وی یادآور شد: در مدت زمان برپایی میز ارتباط مردمی بنیاد مسکن ۵ نفر از همکاران ما از کارشناسان آی‌تی، کارشناس محتوایی و کارشناس ثبت در این مرکز حضور داشتند و نامه‌های مردم را دریافت کردند.

 

مهندس حسینی درباره مهم‌‌ترین مطالبات و درخواست‌های مردمی در سفر رئیس‌جمهور در حوزه بنیادمسکن استان گفت: عمده درخواست‌های مردم بازنگری در طرح‌های هادی، کمک به تکمیل واحدهای مسکونی و اجرای طرح هادی در روستاها بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: درخواست‌های مردمی به بخش‌های مختلف بنیادمسکن ارجاع شده و همه همکاران این مجموعه تلاش خواهند کرد تا مشکلات مردم را برطرف و رضایت آنان را جلب کنند.

 

 

تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.