پاسخگویی و خدمات‌رسانی در بنیادمسکن بی‌منت و خالصانه است

 

 

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با بیان اینکه خدمات این مجموعه سبب آسایش و آرامش مردم است، تاکید کرد: خدمات رسانی در مجموعه بنیادمسکن بی‌منت و خالصانه است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس سیدمحمد حسینی از همکارانی که در ایام سفر رئیس جمهور به استان در مرکز ارتباط مردمی و سامد پاسخگوی مردم بودند، قدردانی کرد و گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که بیشترین آمار مراجعات به مرکز ارتباط مردمی و همچنین پاسخگویی دستگاه‌های اجرایی به مردم مربوط به مجموعه بنیادمسکن استان بوده است.

مدیرکل بنیادمسکن‌گلستان با بیان اینکه مراجعات مردم نشان از اهمیت کار در مجموعه بنیادمسکن دارد، افزود: کار و خدمات بنیاد مسکن با زندگی مردم گره خورده و لازم است خدمات رسانی به مردم را تقویت کنیم.

وی با تاکید بر تکریم‌ مراجعه کنندگان به بنیادمسکن بیان کرد: رسیدگی به مشکلات مردم و پاسخگویی به نیازها و درخواست‌های آنان وظیفه همه همکاران به ویژه کسانی است که در مرکز ارتباط مردمی و سامد مشغول کار بوده و هستند.

مهندس حسینی با بیان اینکه خدمات بنیاد در رفع محرومیت و آبادانی و عمران روستاها سبب آرامش و آسایش مردم می‌شود، گفت: بنای ما این است که هیچ کسی نباید از بنیاد دست خالی بیرون برود چراکه ما همه ظرفیت‌ها و امکانات را برای خدمت به مردم وارد میدان کرده است.

وی با اشاره به فرمایشی از امام حسین (ع) اظهارکرد: مراجعه و نیاز مردم به شما از نعمات و الطاف خداوند است پس باید این نعمت را برای خدمت به مردم غنیمت شمرد.

در پایان این مراسم از همکارانی که در این ایام در مرکز ارتباط مردمی و سامد مشغول پاسخگویی به مردم بوده و هستند با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.