” محرومیت‌زدایی” فصل مشترک فعالیت‌های بنیادمسکن و گروه‌های جهادی

 

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد با تأکید بر هم‌افزایی مجموعه‌های مختلف برای خدمات‌رسانی بهتر و بیشتر به محرومان گفت: فصل مشترک فعالیت‌های بنیادمسکن و گروه‌های جهادی ” محرومیت‌زدایی” است.

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام نوراله ولی‌نژاد در نشست با مسئولان تعدادی از گروه‌های جهادی استان اظهار کرد: بنیاد مسکن و گروه‌های جهادی، هرکدام دارای قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی هستند که می‌توان با هم افزایی، به محرومیت زدایی و پیشرفت استان به ویژه در روستاها کمک کرد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن گلستان با تأکید بر اینکه اساس کار مجموعه بنیاد بر محرومیت‌زدایی است، خاطرنشان کرد: اولویت نخست بنیادمسکن خدمات رسانی به نیازمندان و محرومان و در گام بعدی خدمت به همه مردم به ویژه در مناطق روستایی است و امروز جایی را در استان سراغ ندارید که بنیاد مسکن حضور نداشته باشد.

وی افزود: خوشبختانه گروه‌های جهادی نیز از کثرت و قابلیت خوبی در استان برخوردار هستند و در حوادثی مانند سیل و زلزله و حتی کرونا، امتحان خود را به خوبی پس دادند و در امر محرومیت زدایی نیز نقش پررنگی داشته‌اند.

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد با اعلام آمادگی برای استفاده از توان و ظرفیت گروه‌های جهادی در راستای سرعت بخشیدن و بهبود کیفیت خدمات رسانی به محرومان و نیازمندان، ادامه داد: مجموعه فعالیت‌های بنیادمسکن بسیار گسترده و متنوع است و همکاران ما در این نهاد، هرجا که نیاز به نقش آفرینی آنان بوده، همواره حضوری پررنگ و موثر دارند.

وی با بیان اینکه مجموعه‌های جهادی وصل به مردم هستند، گفت: این گروه‌ها می‌توانند سایر مجموعه‌های مردمی را هم با خود همراه کنند و در بحران‌ها و حوادث خیلی زود ساماندهی شده و وارد میدان شوند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن گلستان ابراز امیدواری کرد که این نشست‌ها به آشنایی بیشتر نسبت به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دو طرف در جهت تسهیل و تسریع خدمات رسانی به مردم منجر شود.

 

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.