علم محرومیت‌زدایی در کشور بر دوش بنیاد مسکن است

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن گلستان، دکترغلامرضا منتظری در نشست مجمع نمایندگان گلستان با مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه ضریب رضایتمندی مردم به میزان کاهش محرومیت ها گره خورده است، اظهار کرد: بنیاد مسکن علم محرومیت زدایی را به دوش گرفته و امروز از پیشگامان این اتفاق مهم در کشور و استان گلستان است.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی بر استفاده بهینه از منابع تأکید کرد و گفت: توجه به توزیع عادلانه امکانات و خدمات رسانی در روستاها از جمله موضوعاتی است که در حوزه بنیاد مسکن با توجه به اهمیت این بخش، باید به آن توجه شود.

وی افزود: مجمع نمایندگان این آمادگی را دارد تا بیش از پیش پیگیر تصویب و تخصیص اعتبارات ملی و استانی به این مجموعه باشد و این انتظار هم از بنیاد مسکن وجود دارد که دست کم فاز اول طرح هادی را در همه روستاها اجرایی کند.

منتظری بر موضوع جهاد تبیین هم تأکید کرد و گفت: این مسئله در بنیاد مسکن باید نمود و ظهور بیشتری داشته باشد، چراکه بیان این اقدامات و خدمات امید را در دل مردم روشن می کند.

وی طرح منظومه های روستایی را از برنامه های دارای اهمیت برای روستاها برشمرد و خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم اقداماتی که در روستاها انجام می شود اولا پیوست فرهنگی داشته باشد و دوم اینکه در قالب مدلی ترسیم و اجرا شود که جغرافیا و ماهیت روستا را تبدیل به شهر نکند.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.