دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با همکاران بنیاد مسکن شهرستان کردکوی

982-resize

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، در راستای بازدید دوره ای شعب استان، آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان و هیات همراه با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن شهرستان کردکوی دیدار نمودند.

در ابتدای این جلسه، آقای زنگانه، مدیر محترم بنیاد مسکن شهرستان کردکوی ضمن خیر مقدم، به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در سطح روستاهای شهرستان پرداختند و نقاط ضعف و قوت حوزه های مختلف را بیان نمودند.

در ادامه همکاران شعبه نیز به بیان دیدگاهها و مسائل مرتبط حوزه فعالیتشان اشاره نمودند.

آقای مهندس ولی الهی، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان ، آقای موسوی، معاون پشتیبانی، آقای حسینی، رئیس اداره حراست و آقای حیدری، رئیس حوزه مدیرکل و روابط عمومی نیز در این جلسه به بیان مسائل مرتبط با شعبه کردکوی پرداختند.

آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه با اشاره به سیاست شعبه محوری به بیان دیدگاهها و سیاستهای بنیاد مسکن کشور و استان پرداختند.

مهندس زمانی نژاد با اشاره به آیتمهای تکریم ارباب رجوع، زمان و کیفیت به تشریح این آیتمها پرداختند.

ایشان ابراز داشتند: تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی همکاران است چراکه رضایت مردم، رضایت خداوند است که در امور جاری همکاران نقش اساسی دارد. ایشان تسریح نمودند: برخورد خوب و نظم و انضباط همواره موجب پوشاندن ضعفهای احتمالی میگردد.

مهندس زمانی نژاد توجه به زمان را مهم دانستند چرا که هیچ وقت قابل برگشت نیست و همواره طولانی شدن کارها باعث تحمیل هزینه های بیشتر به مجموعه می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کیفیت را تبلیغ فعالیتهای بنیاد در حوزه های مختلف دانستند و ابراز داشتند: باید میان فعالیتهای بنیاد مسکن با سایر ادارات و دستگاههای اجرایی فرق اساسی باشد چرا که ما نهادی متخصص و منتسب به حضرت امام و رهبری هستیم و اولین نهاد اجرایی سازندگی در بعد از انقلاب می باشیم که خدمت به محرومان و روستائیان عزیز که به فرموده امام صاحبان انقلاب هستند، به بنیاد مسکن واگذار شده و انتظارات از بنیاد به لحاظ امید محرومان بودن بسیار بالاست.

مهندس زمانی نژاد در بخش دیگری از عرایضشان بیهوده ترین زمان عمر انسان را زمانی دانستند که فرصت و توانایی خدمت به مردم بویژه محرومان و روستائیان عزیز وجود داشته باشد اما در این خصوص کوتاهی صورت گیرد، از کلیه همکاران خواستند با تمام توان خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ایشان در خاتمه از فعالیتهای همکاران بنیاد مسکن شهرستان کردکوی بویژه آقای زنگانه ، مدیر این شعبه تشکر نمودند.

تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت، ۱۳۹۳ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.