بازدید سرزده مدیرکل بنیاد مسکن استان از شعبه بندرگز و پروژه های این شهرستان

980 (2)

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان به همراه معاونین مسکن شهری، عمران روستایی، رئیس اداره حراست و رئیس حوزه مدیرکل و روابط عمومی با حضور در بنیاد مسکن شهرستان بندرگز با مدیر و همکاران این شعبه دیدار و از تعدادی از پروژه این شهرستان بازدید نمودند.

آقای مهندس جندقی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان بندرگز در ابتدای این دیدار فعالیتهای بنیاد مسکن این شهرستان و نقاط ضعف و قوت شعبه را تشریح نمودند و در ادامه همکاران شعبه نیز به بیان دیدگاههای خود در حوزه های کاری مرتبط پرداختند.

در ادامه این جلسه آقای مهندس یوسفی، معاون مسکن شهری و مهندس ولی الهی، معاون عمران روستایی، آقای حسینی، رئیس اداره حراست و آقای حیدری، رئیس حوزه مدیرکل بنیاد مسکن استان گزارشی از وضعیت شعبه در حوزه های مختلف ارائه نمودند.

980-3-e1399394121103

آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این دیدار به تشریح سیاستهای بنیاد مسکن استان پرداختند و بر تلاش و کوشش همه جانبه همکاران در راستای رسیدن به اهداف عالیه بنیاد تاکید نمودند.

ایشان در پایان از زحمات همکاران بنیاد مسکن شهرستان بندرگز بویژه مدیر این شعبه تقدیر و تشکر نمودند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان و همراهان در ادامه از روند اجرایی پروژه طرح هادی روستای کهنه کلباد و لیوان غربی ، پروژه ۱۰۸ واحدی مسکن مهر این شهرستان و زمین اداری بنیاد مسکن در شهر بندرگز بازدید نمودند.

تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت، ۱۳۹۳ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.