امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی

امور اجرایی وماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی” اقتصاد مقاومتی درون زا و برون گراست. من هیچ وقت نگفتم دور کشور حصار بکشیم اما این درون زا یی را فراموش نکنیم اگر اقتصاد ملی از درون نجوشد و فوران نکند به جایی نخواهد رسید” دارای یک ساختار فنی با ماهیت ماشین و یک ساختار مهندسی با ماهیت پروژه می باشد که با انجام کارهای کارشناسی و شناخت دقیق نسبت به حفظ سرمایه های عظیم بنیاد اعم از منابع انسانی و ماشین آلاتی اقدام می نماید.

mashin

 

امور اجرایی وماشین آلات عمرانی با انتخاب روشهای موثر نگهداری و تعمیرات شاهد کاهش هزینه ها، افزایش عمر ناوگان، ایجاد قابلیت اطمینان و … در تجهیزات و ماشین آلات خود بوده است. از جمله این برنامه ها:z

 1. برنامه پایش روغن از طریق آنالیز روغن condition monitoring throuth oil analisis program:
  روشی کم نظیر، موثر و آسان با قابلیتهای منحصر به فرد از جمله روشهای نگهداری تعمیراتی می باشد که در حال حاضر بطور جدی در امور اجرایی وماشین آلات عمرانی استان مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از برنامه آنالیز روغن، پدیده خرابی و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات فرآیندی قابل پیش بینی و قابل کنترل می باشد. از جمله منافع دیگر این برنامه کاهش مصرف قطعات، کاهش هزینه مواد مصرفی، افزایش طول عمر روغن(بصورت مستقیم) افزایش راندمان کار دستگاهها، افزایش ابعاد ایمنی دستگاهها، بهینه سازی برنامه pm (بصورت غیر مستقیم) می باشد.
 2. سامانه مدیریت ناوگان ماشین آلات  (GPS)
  دفتر امور هماهنگی ماشین آلات مرکز با استفاده از توانمندی های شرکت های داخلی و گروهی از جوانان خلاق و نوآور ایرانی عملیات برنامه نویسی و نصب تجهیزات سخت افزاری این سامانه هوشمند را در استان گلستان به انجام رسانیده است از مزایای این سامانه کنترل آنلاین و لحظه ای ناوگان و تجهیزات، عملکرد آنها، کنترل ورود و خروج به محدوده های مجاز، گزارش عملکرد و آنالیز رفتاری اپراتور، بهینه سازی و توزیع هوشمند ناوگان و … می باشد که منجر به کاهش هزینه های عملیاتی گردیده است.
 3. سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری تعمیرات:
  سیستم مکانیزه مدیریت و نگهداری تعمیرات به منظور کنترل مستمر و اطلاع کامل از اوضاع و احوال و نحوه عملکرد ماشین آلات و تجهیزات و به منظور ارائه مطلوب ترین روشها برای تداوم کار با حداکثر بازدهی و صرف حداقل هزینه طراحی شده است که از جمله توانمندی های این سیستم :
 • مانیتورینگ وضعیت و عملکرد ماشین آلات مستقر در پروژه ها و کارگاهها
 • امکان برنامه ریزی فعالیتهای تعمیرات و پیشگیرانه و تیم های بازدید کننده
 • نگهداری اطلاعات تاریخچه ای تعمیرات و نگهداری و هزینه های مرتبط با ماشین آلات

 

IMG_0047 IMG_1955 Picture 429 • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
 • تلفن تماس: 2-32480281 017
 • نمابر: 32480280 017
 • سامانه پیامکی: 100000100100
 • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.