۲ هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد احداث می شود

 

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: با رایزنی های انجام شده و همکاری کمیته امداد گلستان قرار است در سال ۱۴۰۱ تعداد ۲ هزار واحد‌ مسکونی برای مددجویان کمیته امداد احداث شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن گلستان سید محمد حسینی در جلسه هماهنگی احداث مسکن در طرح نهضت ملی مسکن برای مددجویان کمیته امداد با حضور مدیرکل کمیته امداد گلستان اظهار کرد: با بررسی های انجام شده و همکاری کمیته امداد قرار است تعداد ۲ هزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد بجز سهمیه گذشته مددجویان کمیته امداد در گلستان احداث شود.
وی تصریح کرد: از این تعداد ۵۰۰ واحد مسکونی مربوط به سال ۱۴۰۰ بوده و در راستای تکمیل این واحدها است و یکهزارو ۵۰۰ واحد نیز احداث می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان با اشاره به شروع فصل سرما خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا قبل از فصل سرما واحدهای مسکن مددجویان را به مرحله سقف برسانیم تا پیشرفت فیزیکی خوبی در روند احداث این واحدها صورت گیرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر تعداد ۸۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد به مرحله سفت کاری رسیده و امید داریم با همکاری فرمانداران و کمیته امداد بتوانیم موانع را برطرف کنیم.
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ بنا به نیاز اعلامی کمیته امداد فعالیت خواهیم داشت ابراز کرد: سیاست و برنامه ما در سال ۱۴۰۱ بر این اساس بوده که بنا به نیاز اعلامی کمیته امداد حرکت کرده و محدودیتی در تخصیص اعتبار نداریم.
وی افزود: با توجه به اعلام بانک مرکزی مبنی بر پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی از یک طرف و حجم‌بالای متقاضیان این تسهیلات از سال گذشته تاکنون، پیشنهاد می شود کمیته امداد مددجویان واجدشرایط خود را هرچه زودتر اعلام نماید تا جذب تسهیلات در گام نخست با اولویت مددجویان باشد.

حسینی گفت: در هر شهرستان برای مددجویان کمیته امداد دو پروژه شاخص انبوه سازی تعریف شود. از زمان شناسایی زمین تا زمان احداث واحدهای مسکونی و تحویل ان به مددجویان یک پروژه زمان بندی تعریف شده تا در زمان مقرر شاهد سرعت بخشیدن به روند اجرای پروژه باشیم.

پروانه ساختمانی برای ۲ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد اخذ شود

مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: با توجه به اینکه قرار است ۲ هزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد بجز سهمیه قبلی احداث شود تقاضا داریم ۲ هزار پروانه ساختمانی برای احداث انها اخذ و صادر شود.

بابایی اظهار کرد: در حال حاضر افراد دیگری از مددجویان کمیته امداد در شهرستان های مختلف برای طرح نهضت ملی مسکن شناسایی شده تا برای این افراد مسکن احداث نماییم.
وی تصریح کرد: در شهرهای آزادشهر، رامیان و خان ببین تعداد ۲۵۰ نفر، در مینودشت و گالیکش تعداد ۲۱۰ نفر، در کردکوی ۱۸۰ نفر، در بندرگز تعداد ۱۰۰ نفر، در آق قلا تعداد ۱۰۰ نفر، در گمیشان و بندرترکمن تعداد ۱۶۰ نفر، در گرگان یک و دو و سه تعداد ۲۵۰ نفر، در فاضل آباد و علی اباد کتول تعداد ۲۱۰ نفر، در گنبدکاووس و داشلی برون ۲۹۰ نفر، در کلاله تعداد ۱۲۰ نفر و در شهرستان مراوه تپه تعداد ۱۳۰ نفر شناسایی شدند.

تاریخ انتشار: ۵ آذر، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.