قدردانی استاندار گلستان از اقدامات بنیادمسکن در راستای محرومیت‌زدایی/از ظرفیت خیران برای تقویت حساب ۱۰۰ استفاده شود

 

 

استاندار گلستان از اقدامات بنیادمسکن گلستان در زمینه محرومیت‌زدایی، آبادانی روستاها و ساخت سرپناه برای محرومان قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، دکتر علی محمد زنگانه در نخستین جلسه هیئت امنای حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) اظهار کرد: در سال های اخیر مشارکت مردم در امور خیریه در قالب جمع آوری منابع خرد است که با تجمیع این کمک‌ها، عدد قابل توجهی جمع آوری خواهد شد.

 

استاندار گلستان گفت: باید با راه اندازی پویش ها زمینه مشارکت آحاد مردم را در امورات عام المنفعه و خیریه فراهم کنیم تا هر کسی در حد توان خود در این امر مقدس مشارکت کند.

 

وی افزود: پروژه ها را اخیرا به جمع سپاری خیر می‌گذارند و می‌توان از این ظرفیت هم برای ساخت و تکمیل پروژه هایی مانند مسکن محرومان استفاده کرد. برای این کار پویشی با سرشماره ۱۰۰ در استان راه اندازی و برای نهادینه کردن از ظرفیت هنرمندان، ورزشکاران و غیره استفاده شود.

 

زنگانه گفت: هدف این است که حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) تقویت شود و در مجموعه بنیادمسکن باید دنبال طرح‌ها و برنامه های جدید باشیم.

 

وی ادامه داد: بنیادمسکن نهادی برخاسته از انقلاب است و خدمات زیادی به مردم در جهت تامین مسکن محرومان، ایمن سازی روستاهای در معرض خطر، اجرای طرح های هادی روستایی و غیره می دهد که قابل قدردانی است.

 

 

تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.