برگزاری همایش بزرگ ناظرین فنی روستایی بنیاد مسکن استان گلستان

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، به مناسبت هفته ایمنی در برابر زلزله و بلایای طبیعی، سومین کارگروه تخصصی تامین مسکن استان در قالب همایش درس هایی از زلزله با حضور آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان، مهندس مقدم، مدیرکل محترم مدیریت بحران استان، آقای مهندس کلانتری، رئیس گروه نظام فنی روستایی بنیاد مسکن کشور، معاونین، مدیران شعب بنیاد استان و مدعوینی از شرکت گاز استان برگزار گردید.

آقای مهندس حق بین، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان هدف از برگزاری این همایش را بروزرسانیدانش ناظرین فنی و مسئولین دفاتر ارائه خدمات فنی مهندسی روستایی در خصوص ضوابط اجرایی و فنی بخصوص در ساختمانهای با مصالح بنایی، توجه به اخلاق مهندسی و تعهدات مهندسین ناظر، آشنایی با مخاطرات شبکه های توزیع گاز در زمان زلزله بیان نمودند.

همچنین در ابتدای این همایش آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل بنیاد مسکن استان به حاضرین در همایش خیرمقدم گفتند و نقش ناظرین فنی روستایی را در مقاوم سازی ساختمانهای روستایی بسیار حائز اهمیت برشمردند.

آقای مهندس مقدم، مدیرکل مدیریت بحران استان نیز در این همایش ضمن اشاره به حوادث متعدد در استان، از بنیاد مسکن استان در خصوص رسیدگی به مشکلات روستاهای رانشی تقاضای تسریع امور نمودند و از اقدامات صورت گرفته تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه آقای مهندس آذرمی، کارشناس معاونت بازسازی و مسکن روستایی دفتر مرکزی بنیاد و مهندس کلانتری، رئیس گروه نظام فنی روستایی بنیاد مسکن کشور به بیان نکات فنی و اخلاقی ویژه ناظرین پرداختند.

کارشناسان شرکت گاز استان نیز در این همایشآخرین مطالب علمی و تحقیقاتی خود را به سمع و نظر مدعوین رساندند.

حسن ختام این همایش نیز اهداء جوایز به تیمهای برتر اولین دوره مسابقات بتن ویژه اعضای نظام فنی روستایی در سطح کشور در دو گرایش بتن هدفمند و بتن پر مقاومت بود.

IMG_9020 IMG_9030 IMG_9035 IMG_9043 IMG_9052 IMG_9057 IMG_9235 IMG_9274 IMG_9318  IMG_9501

 

تاریخ انتشار: 19 اکتبر، 2014 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.