دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با اهالی روستای مهترکلاته کردکوی

آقای مهندس زمانی نژاد، مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان گلستان با حضور در روستای مهترکلاته شهرستان کردکوی با اعضای محترم شورای اسلامی روستا، دهیار و معتمدین این روستا دیدار نمودند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان که توسط آقای زنگانه، مدیر بنیاد مسکن شهرستان کردکوی و مهندس حیدری، رئیس حوزه مدیرکل و روابط عمومی بنیاد مسکن استان و مهندس شعبانی، کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی معاونت عمران روستایی همراهی می شدند، به دعوت دهیاری و شورای اسلامی روستای مهترکلاته در این روستا حاضر شده بودند که ابتدا مورد استقبال حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا وردان، از معتمدان و بزرگان این روستا و جمعی از اعضای شورای اسلامی و اهالی این روستا قرار گرفتند.

در ادامه این دیدار صمیمی مدیرکل بنیاد مسکن استان ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع معتمدین و اعضای شورای اسلامی این روستا و تبریک روز روستا، به تشریح فعالیتهای بنیاد مسکن استان در سطح روستاهای استان پرداختند و در ادامه آقای آقای زنگانه نیز فعالیتهای بنیاد مسکن استان را در این روستا تشریح نمودند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در این دیدار ابراز داشتند: این روستاهای پایدار هستند که زمینه ساز شهرهای پایدارند پس باید روستاها را حفظ کرد تا خرده فرهنگها، بافت ها و معماری روستایی و همچنین توازن قدرت و ثروت حفظ شود و بنیاد مسکن با اجرای طرح های هادی توانسته تاثیرات بسزایی در این خصوص داشته باشد.

ایشان همچنین با اشاره به هزینه های بسیار زیاد اجرای طرح های هادی و اینکه قانونگذار اساس اجرای طرح هادی را مشارکت شوراها و مردم گذاشته، مشارکت و همکاری دهیاری و شوراها را در این خصوص خواستار شدند.

در پایان این مراسم نیز مدیرکل بنیاد مسکن استان دستور ادامه اجرای فاز دوم طرح هادی این روستا را صادر نمودند که موجب خوشحالی مدعوین جلسه گردید.

عکس خبر 1071- دیدار مدیرکل بنیاد مکسن استان با اهالی روستای مهترکلاته کردکوی

تاریخ انتشار: 10 اکتبر، 2014 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.