بازدید معاون بازسازی و مسکن روستایی دفتر مرکزی از تعدادی از روستاهای گلستان

عکس خبر 1005 - بازدید معاون محترم بازسازی و مسکن روستایی دفتر مرکزی

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان گلستان ، آقای مهندس مهدیان، معاون محترم بازسازی و مسکن روستایی به همراه مهندس جودی، مدیر کل محترم بازسازی ، مهندس سهرابی، مدیرکل محترم مسکن روستایی، مهندس زمانی نژاد، مدیر کل و معاونین بازسازی و مسکن روستای و عمران روستایی بنیاد مسکن استان گلستان، از روستاهای نرگس چال و فارسیان در شهرستان آزادشهر و حاجی آباد کردکوی بازدید بعمل آوردند.

در این بازدید ابتدا آخرین وضعیت روستای نرگس چال که در خرداد ماه سال جاری دچار رانش زمین شده است مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع انجام عملیات اسکان موقت اهالی روستا تاکید گردید . لازم بذکراست روستای مذکور دارای ۷۰ خانوار می باشد که در رانش زمین ۳۰ خانوار بصورت اضطراری با تخلیه واحد های مسکونی در محل امن اسکان داده شده اند و هم اکنون انجام مطالعات و تامین منابع اعتباری مورد نیاز آن در دست پیگیریست.

در ادامه با حضور در روستای فارسیان آزادشهر از روند اجرای طرح بهسازی بافت باارزش و الگوسازی مسکن روستایی بازدید بعمل آمد . در اینخصوص توضیحات لازم توسط مهندس احمدی مدیر شعبه به مهمانان داده شد و مقرر گردید پیگیریهای لازم در خصوص تخصیص تسهیلات تکمیلی به متقاضیانی که بدلیل بافت خاص روستای مذکور متحمل هزینه های سنگینی در اجرای طرح الگوسازی شده اند انجام پذیرد.

در پایان از طرح جابجایی روستای حاجی آباد کوهپایه واقع در شهرستان کردکوی بازدید گردید و هیات همراه با حضور در روستای حاجی آباد قدیم موارد و مشکلات را از نزدیک بررسی نمودند که در همین رابطه مقرر گردید در صورت امکان کمک مالی جهت احداث سرویس های بهداشتی به ازای واحدهای احداث شده به بنیاد مسکن استان تخصیص یابد.

تاریخ انتشار: 17 ژوئن، 2014 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.