مهندس شاملو: طرح هادی ۴ هزار روستای کشور در دست بازنگری است/اجرای طرح هادی با مشارکت مردم و دهیاران گره خورده است

 

 

 

مهندس شاملو با بیان اینکه بیش از ۴۰ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور دارای طرح هادی مصوب هستند، گفت: از این تعداد بازنگری طرح هادی ۴ هزار روستا آغاز شده است.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی‌ گلستان، مهندس شاملو در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمران روستایی در شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: اجرای طرح هادی و بازنگری آن نیاز و مطالبه بحق مردم است تا عمران و آبادانی محیط روستایی را انجام دهیم.

 

معاون عمران روستایی بنیادمسکن کشور افزود: در کشور ۶۲ هزار روستا داریم که ۴۰ هزار روستا بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند که همه این روستاها دارای طرح هادی مصوب هستند.

 

وی ادامه داد: همه این روستاها خواستار خدمات طرح‌های هادی هستند و بنیادمسکن نیز متناسب با اعتبارات در اختیار اقدامات لازم را برای بازنگری و اجرای طرح‌های هادی انجام می‌دهد. برهمین اساس سال گذشته بازنگری طرح هادی ۴ هزار روستا انجام شد و امسال نیز بازنگری ۴ هزار و ۱۰۰ روستای دیگر انجام خواهد شد.

 

مهندس شاملو با بیان اینکه اجرای طرح هادی با مشارکت مردم و دهیاران گره خورده است، گفت: هرجایی که مردم و دهیاری و شورا همکاری بیشتری برای اجرای طرح هادی داشته باشند بنیادمسکن نیز اعتبارات بیشتری در آن روستا هزینه خواهد کرد.

 

 

تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.