انقلابی در حوزه‌های عمرانی و ساخت مسکن روستایی در آزادشهر و رامیان/ ۵۴۱ میلیارد تومان پروژه در دهه حساب افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

 

 

 

مهندس احمدی گفت: در دهه حساب ۱۰۰ و سالروز تأسیس بنیادمسکن ۵۴۱ میلیارد و ۲۹۷ میلیون تومان پروژه در قالب ساخت مسکن و اجرای طرح‌های هادی روستایی در شهرستان‌های رامیان و آزادشهر کلنگ زنی یا به بهره برداری می‌رسد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس مرتضی احمدی با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی بیش از ۲۶۴ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرستان آزادشهر  اظهار کرد: در دهه حساب ۱۰۰ امسال ۴۸ میلیارد و ۷۷۵ میلیون تومان پروژه در قالب طرح‌های هادی و ساخت مسکن در این شهرستان به بهره برداری می‌رسد.

 

مدیر بنیادمسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۲۱۵ میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان پروژه در این دهه گفت: با بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی این پروژه‌ها ۹ هزار و ۶۶۵ خانوار در شهرستان آزادشهر از خدمات آن برخوردار خواهند شد.

 

وی افزود: در حوزه مسکن روستایی ۹۱۱ واحد با اعتبار ۲۵۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در شهرستان آزادشهر افتتاح یا کلنگ زنی می شود که از این تعداد ۲۱۷ واحد در قالب طرح ویژه نوسازی و بهسازی مسکن روستایی با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بهره برداری می‌شود.

 

مهندس احمدی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی ۶۹۴ واحد مسکونی نیز در راستای طرح نهضت ملی و در قالب بهسازی بافت فرسوده، مسکن محرومان و مسکن جوانان با اعتبار ۲۰۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آغاز خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در دهه حساب ۱۰۰ امسال ۷۴ پروژه عمرانی در قالب طرح هادی در ۲۹ روستای آزادشهر با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۴۲۶ میلیون تومان افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود، گفت: از این تعداد ۴۳ پروژه با ۷ میلیارد و ۵۱ میلیون تومان در ۱۹ روستای شهرستان آزادشهر کلنگ زنی می‌شود و ۳۱ پروژه عمرانی نیز با ۵ میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان در ۱۰ روستا به بهره برداری می‌رسد.

 

مدیر بنیادمسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان اعلام کرد: همچنین در این ایام ۵۴ جلد سند مالکیت به روستاییان آزادشهر تحویل داده می شود.

 

مهندس احمدی همچنین به افتتاح و کلنگ زنی ۲۷۷ میلیارد و ۲۷۱ میلیون تومان پروژه در قالب ساخت مسکن و طرح هادی در شهرستان رامیان اشاره کرد و گفت: با اجرایی شدن این پروژه‌ها ۱۱ هزار و ۶۷۹ خانوار از خدمات آن برخوردار خواهند شد.

 

وی با اشاره به افتتاح و آغاز ساخت ۹۶۳ واحد مسکونی روستایی در ایام دهه حساب ۱۰۰ در شهرستان رامیان افزود: اعتبار این پروژه‌ها ۲۵۹ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان است.

 

مدیر بنیادمسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان بیان کرد: ۲۹۰ واحد مسکونی با ۵۸ میلیارد تومان اعتبار در این ایام به بهره برداری می‌رسد و ساخت ۶۷۳ واحد دیگر در راستای طرح نهضت ملی مسکن با ۲۰۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان آغاز می‌شود.

 

وی درباره پروژه‌های مربوط به اجرای طرح هادی گفت: ۵۸ پروژه عمرانی با ۱۴ میلیارد و ۶۹۶ میلیون تومان در ۲۶ روستا کلنگ زنی می‌شود و ۲۴ پروژه با ۲ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان اعتبار در ۹ روستای شهرستان رامیان به بهره برداری می‌رسد. همچنین واگذاری ۲۱۶ جلد سند مالکیت به روستاییان این شهرستان از دیگر برنامه‌های دهه حساب است.

تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.