همزمان با آغاز دهه حساب ۱۰۰ و سالروز تأسیس بنیادمسکن/ نمایشگاه فعالیت‌ها و اقدامات بنیادمسکن گلستان با حضور استاندار افتتاح شد

همزمان با آغاز دهه حساب ۱۰۰ و سالروز تأسیس بنیادمسکن، نمایشگاه فعالیت‌ها و اقدامات بنیادمسکن گلستان با حضور استاندار و اعضای شورای مسکن استان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، همزمان با فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه، سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن، نمایشگاهی از اقدامات و فعالیت‌های بنیاد در محوطه این اداره کل برپا شد که با حضور دکتر زنگانه، استاندار گلستان و اعضای شورای مسکن استان افتتاح شده است.
در این نمایشگاه گوشه‌ای از خدمات بنیادمسکن استان گلستان به روستانشینان در قالب نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده، ساخت مسکن برای محرومان، احداث مسکن جوانان، بازنگری و اجرای طرح‌های هادی روستایی، ایمن سازی روستاهای در معرض خطر، بهسازی بافت با ارزش و تاریخی برخی روستاها و غیره به نمایش درآمد.
همچنین پیش از افتتاح نمایشگاه، استاندار گلستان به همراه مدیرکل بنیادمسکن و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیادمسکن استان با اهدای گل از همکاران تجلیل کردند.
گفتنی است در دهه حساب ۱۰۰ امسال و به مناسبت گرامیداشت سالروز تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی ۴ هزار و ۷۴۲ میلیارد و ۵۷۱ میلیون تومان پروژه در بخش‌های ساخت مسکن روستایی و شهری، اجرای طرح‌های هادی روستایی، واگذاری اراضی به فاقدین مسکن و غیره افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.