پیام تبریک مدیرکل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیادمسکن گلستان به مناسبت سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس حسینی مدیرکل و حجت‌السلام ولی‌نژاد، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیادمسکن گلستان فرارسیدن ۲۱ فروردین، سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) و سالروز تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ نقطه عطفی در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی است که فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش‌های زیربنایی، محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی روستاها و تأمین مسکن را در کشور گشوده است.
نگاه دوراندیشانه و دستور حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی، یکی از مهم‌ترین گا‌م‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در حل مسئله مسکن و برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی بوده و هست.
در بیش از ۴ دهه‌ای که از فعالیت بنیادمسکن انقلاب اسلامی می‌گذرد، آحاد مردم به ویژه روستاییان عزیز از نعمت خدمات مختلف آن در زمینه اجرای طرح‌های هادی، نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده روستایی، صدور سند مالکیت، احیای بافت‌های باارزش و تاریخی، واگذاری زمین به زوج‌های جوان، مستأجران و فاقدین مسکن، بازسازی واحدهای مسکونی حادثه‌دیده در حوادث طبیعی و تأمین مسکن برای اقشار محروم برخوردار شده‌اند.
کارنامه بنیادمسکن انقلاب اسلامی از ابتدای انقلاب تا کنون، درخشان بوده و اقدامات آن به ویژه در حوزه محرومیت‌زدایی، عمران و آبادانی روستاها و ساخت مسکن مایه امیدواری مردم به نظام اسلامی شده است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز این نهاد انقلابی را از صدقات جاریه و یکی از بابرکت‌ترین یادگارهای امام بزرگوار عنوان کرده‌اند و همین امر وظیفه و مسئولیت بنیادمسکن انقلاب اسلامی را خطیرتر کرده است.
اینجانبان فرارسیدن سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تأسیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) را گرامی می‌داریم و با همت و عزمی جهادی و انقلابی در کنار دولت مردمی و خدمتگزار برای توسعه و عمران روستاهای استان گلستان و تأمین مسکن آحاد مردم به ویژه قشر محروم و مستضعف، تلاشی مضاعف خواهیم داشت.

سیدمحمد حسینی                                                                                                                      حجت‌الاسلام نوراله ولی‌نژاد

مدیرکل بنیادمسکن گلستان                                                                                                        مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیادمسکن گلستان

تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.