دومین جلسه شورای فرهنگی بنیادمسکن گلستان برگزار شد

 

 

دومین جلسه شورای فرهنگی بنیادمسکن گلستان با حضور مدیرکل، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان و سایر اعضای شورا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، دومین جلسه شورای فرهنگی این اداره کل با حضور مهندس حسینی مدیرکل، حجت‌الاسلام ولی‌نژاد مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن و اعضای شورا تشکیل شد.

 

در این جلسه بر اولویت‌بندی و برنامه‌ریزی برگزاری مراسمات و برنامه‌های فرهنگی با اولویت ماه مبارک رمضان و دهه حساب ۱۰۰ حضرت امام خمینی (ره) تأکید شده است.

 

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد در این جلسه با تأکید براینکه بنیادمسکن، دستگاهی فنی، اجرایی و خدماتی است، اظهار کرد: با این وجود باید از هر فرصتی برای برگزاری امورات فرهنگی در مجموعه بنیاد استفاده کرد.

 

وی با بیان اینکه برنامه‌ها و مراسمات فرهنگی نیازمند اولویت‌بندی است، گفت: ما با سه گروه به عنوان مخاطب مواجه هستیم. در برنامه‌ریزی‌ها باید به کارکنان، خانواده‌های آنان و گروه‌های هدف و مرتطبین توجه کنیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن گلستان خاطرنشان کرد: لازم است سنگ‌بنای اقدامات و برنامه‌ها در شورای فرهنگی به گونه‌ای گذاشته شود که استمرار داشته باشد و همواره مسیر تکاملی را طی کند.

 

مهندس سیدمحمد حسینی، مدیرکل بنیادمسکن گلستان نیز در این جلسه با تأکید بر ضرورت توجه به مباحث معرفتی و تربیتی اظهار کرد: در حوزه‌های فرهنگی نیازمند کارهای بیشتری هستیم تا برخی عقب‌افتادگی‌هایی که از قبل ایجاد شده است را برطرف کنیم.

 

وی افزود: بنیادمسکن از جمله دستگاه‌هایی است که کار در آن تعطیل‌بردار نیست و همواره باید به مردم خدمات داده شود.

 

مدیرکل بنیادمسکن گلستان با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، گفت: برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای انجام شود تا همه همکاران در ستاد و شهرستان‌ها بتوانند از فیوضات این ماه برخوردار شوند.

 

نسرکانی، دبیر شورای فرهنگی بنیادمسکن استان نیز در ابتدای این جلسه بخشی از برنامه‌های پیشنهادی به مناسبت ماه مبارک رمضان را مطرح کرد و گفت: برنامه‌های این ایام با محوریت قرائت و تفسیر قرآن کریم انجام خواهد شد تا نشاط معنوی بین همکاران و خانواده‌های آنان ایجاد شود.

 

غبارروبی نمازخانه‌های بنیادمسکن در شهرستان‌ها و ساماندهی آنها، برگزاری محافل قرآنی با حضور همکاران، برگزاری مسابقات و مراسمات قرآنی، تهیه بسته‌های افطاری از سوی همکاران و توزیع آنها بین نیازمندان، مسابقه اذان ویژه همکاران و فرزندان آنان، تهیه بسته فرهنگی برای روزه‌اولی‌ها ( فرزندان همکاران) و … بخش دیگری از برنامه‌های پیشنهادی دبیر شورای فرهنگی بنیادمسکن استان بود که در این جلسه به تصویب رسید.

 

 

تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.