محرومیت‌زدایی، اصل اساسی در بنیادمسکن/ رهاورد سفر رئیس جمهور سبب عمران و آبادانی روستاها می‌شود

 

 

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد با بیان اینکه محرومیت‌زدایی در بنیادمسکن یک اصل اساسی است، گفت: مصوبه‌های سفر رئیس جمهور به استان گلستان سبب عمران و آبادانی روستاها خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، حجت‌الاسلام نوراله ولی‌نژاد اظهار کرد: بنیادمسکن انقلاب اسلامی براساس سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبیین و ترسیمی که رهبر معظم انقلاب داشته و دارند، به سمت محرومیت‌زدایی گام برمی‌دارد تا خدمات بیشتر و بهتری به مردم که ولی نعمت ما هستند، ارائه دهد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن گلستان گفت: تلاش بنیادمسکن گلستان این است تا غبار محرومیت را از سیمای استان به ویژه از روستاها بزداید و مردم را از آرامش و آسایش بیشتری در بخش مسکن و خدماتی که در روستاها ارائه می‌شود، برخوردار کند.

 

وی افزود: صبوری مردم برابر مشکلات زیاد است ضمن اینکه این مردم در همه حال دفاع از انقلاب را بر خود واجب می‌دانند؛ برای همین شایسته نیست که از محرومیت رنج ببرند و مسئولان هم باید خدمات رسانی مضاعف را سرلوحه کار خود قرار دهند به ویژه در دولت آیت الله رئیسی که محرومیت‌زدایی را به عنوان یک اصل و شعار مهم دولت مطرح کرده است.

 

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد ادامه داد: دولت سیزدهم و در رأس آن رئیس جمهور اراده کرده است که در دسترس مردم باشد و همه توان خود را برای محرومیت‌زدایی پای کار بیاورد. سفر رئیس جمهور به استان گلستان پرخیر و برکت بوده و همه بخش‌های استان از آن برخوردار شده‌اند.

 

وی افزود: بنیادمسکن نیز براساس تعهداتی که در طرح نهضت ملی مسکن دارد، همه توان مجموعه را پای کار آورده است. علاوه براین در روستاها برای مقاوم سازی و نوسازی خانه‌های غیرمقاوم و فرسوده نیز کارهای بزرگی در حال انجام است که سبب عمران و آبادانی روستاها می‌شود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیادمسکن گلستان خاطرنشان کرد: موضوع مهم دیگری که مورد توجه بنیادمسکن انقلاب اسلامی قرار دارد، تهیه و اجرای پیوست‌ فرهنگی برای پروژه‌های عمرانی است. از این پس قرار شده تا همه پروژه‌های عمرانی و ساخت و سازهایی که در روستاها اتفاق می‌افتد دارای این پیوست باشند تا هم مایه آرامش و آسایش مردم را فراهم کند و هم اینکه آداب و رسوم و فرهنگ مردم روستا حفظ کرده و به آنها آسیب وارد نکند.

 

 

تاریخ انتشار: ۱۶ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.