دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه و مدیرکل بنیادمسکن گلستان با فرمانده سپاه نینوا

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه و مدیرکل بنیادمسکن گلستان به مناسبت اعیاد شعبان و روز پاسدار با فرمانده سپاه نینوا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، همزمان با فرارسیدن سوم شعبان روز پاسدار، مهندس سیدمحمد حسینی به همراه حجت‌الاسلام ولی‌نژاد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد با سردار علی ملک‌شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوای استان دیدار و از خدمات ارزنده این نهاد انقلابی و ولایی قدردانی کردند.

حجت‌الاسلام ولی‌نژاد در این دیدار با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم، نصیب هرکسی نمی‌شود، اظهار کرد: وقتی افراد توفیق خدمت پیدا کردند نباید برای خدمت رسانی خط کشی دینی و مذهبی و قومی داشته باشند.

وی با اشاره به مأموریت‌های بنیادمسکن گفت: تأمین مسکن، یک موضوع جدی و مهم است که مایه آرامش و آسایش خانواده‌ها خواهد شد ضمن اینکه برنامه اصلی بنیاد خانه‌دار کردن اقشار ضعیف و محروم است.

مهندس حسینی نیز در این دیدار از زحمات و همکاری سپاه استان در راستای ساخت و تأمین مسکن ویژه محرومان و همچنین اقدامات محرومیت‌زدایی سپاه در روستاها قدردانی کرد.

سردار ملک‌شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوای استان نیز در این دیدار با بیان اینکه همه باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم، گفت: جمهوری اسلامی برای ما عزت و استقلال آفریده است و ما همه چیز خود را مدیون انقلاب اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.