۲۸ هزار واحدمسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در روستاهای گلستان ساخته می‌شود

 

 

مدیرکل بنیادمسکن گلستان از احداث ۲۸ هزار واحد مسکونی در روستاهای استان در قالب طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، جلسه مدیران کل و معاونین بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با مهندس جودی، معاون محترم بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور به صورت ویدیو کنفرانسی ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این مراسم که مهندس حسینی، مدیرکل و مهندس خسروی، معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیادمسکن استان نیز حضور داشتند ، اقدامات و برنامه های استانها در طرح نهضت ملی مسکن در حوزه روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در این مراسم با تبریک ایام گفت: سهم استان گلستان در حوزه روستایی طرح نهضت ملی مسکن ساخت ۲۸ هزار واحد مسکونی در مدت ۴ سال است که بنیاد مسکن استان علاوه بر کارسازی سهمیه ۷۰۰۰ واحدی سال جاری، به جهت جمعیت ۴۷ درصدی روستانشیان گلستانی،  ۴۰۰۰ واحد دیگر را نیز در دستور کار قرار داده و مقدمات اجرایی آن را آغاز کرده است.

مهندس حسینی همچنین به کلنگ زنی ۴۰۰۰ واحد مسکونی روستایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن ویژه جوانان و فرهنگیان روستایی در روز گذشته با حضور مهندس رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با ابلاغ تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی به بانکهای عامل شاهد تسریع در احداث این پروژه ها باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.