تلاش ویژه بنیادمسکن برای ساخت واحدهای مسکونی مقاوم در روستاها/ دولت به دنبال خانه‌دار شدن اقشار متوسط و ضعیف جامعه است

 

وزیر راه و شهرسازی از اقدامات بنیادمسکن گلستان قدردانی کرد و گفت: این مجموعه انقلابی همواره در کنار دولت بوده و در طرح نهضت ملی مسکن نیز بار عظیمی را به دوش می کشد.

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن انقلاب اسلامی گلستان، مهندس رستم قاسمی در مراسم کلنگ زنی ۴ هزار واحد مسکونی در روستاهای استان که به صورت متمرکز در روستای نصرآباد گرگان برگزار شد، اظهارکرد: بنیادمسکن کارهای بزرگی را در استان گلستان شروع کرده و امروز شاهد آغاز ساخت هزاران واحد مسکونی در شهرها و روستاها هستیم.

وزیر راه و شهرسازی با قدردانی از تلاش های بنیادمسکن این بنیاد را مجموعه انقلابی دانست که همواره در کنار دولت قرار دارد و گفت: در طرح نهضت ملی مسکن نیز بار عظیمی بر دوش بنیادمسکن قرار دارد.

وی با بیان اینکه دولت در وعده های خود صادق است و خود را خدمتگزار مردم می داند، افزود: تلاش دولت بر این است که اقشار متوسط و ضعیف بتوانند صاحب خانه شوند.

قاسمی ادامه داد: امروز ساخت ۲۶ هزار واحد مسکونی در استان گلستان آغاز شده که می تواند در اشتغال، کاهش قیمت زمین و مسکن و همچنین پایین آمدن اجاره مسکن نقش مهمی داشته باشد.

وی با بیان اینکه سهمیه تعیین شده برای استان گلستان در طرح نهضت ملی مسکن حدود ۹۰ هزار واحد مسکونی است، گفت: با این وجود هیچ محدودیتی برای ثبت نام نداریم و همه کسانی که فاقد مسکن هستند می توانند در این طرح ثبت نام کنند تا بتوانیم با حمایت دولت و مجلس سرپناهی ایمن برای مردم بسازیم.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: اختصاص زمین در طرح نهضت ملی مسکن رایگان است و شرایط خوبی برای ساخت مسکن در این طرح فراهم شده که مردم می توانند از مزایای آن برخوردار شوند.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.