قدردانی مجمع نمایندگان گلستان در مجلس از اقدامات و برنامه های بنیادمسکن/ آماده کمک به این مجموعه انقلابی هستیم

 

 

مهندس سنگدوینی، دبیر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشترین حجم کارهای عمرانی و ساخت و سازها را در کشور و استان گلستان بنیاد مسکن انجام می‌دهد از اقدامات و برنامه های این بنیاد برای عمران و آبادانی روستاها قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن گلستان، رمضانعلی سنگدوینی امروز در نشست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان اظهار کرد: مردم انتظار دارند که فعالیت ها و اقدامات عمرانی و توسعه ای در روستاها با سرعت و کیفیت بهتری اجرایی شود.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۴۷ درصد جمعیت استان در روستاها سکونت دارند، گفت: اجرای طرح هادی در همه روستاها، کمترین حق و انتظاری است که این مردم دارند.

وی اعلام آمادگی مجمع نمایندگان استان را برای کمک به اجرای پروژه ها و برنامه های بنیاد مسکن گلستان اعلام کرد و افزود: علاوه بر پیگیری ها در سطح ملی برای افزایش اعتبارات بنیاد مسکن، از محل بودجه هایی که در اختیار نمایندگان قرار دارد هم به توسعه و عمران روستایی با محوریت بنیاد مسکن توجه خواهیم کرد.

سنگدوینی با قدردانی از اقدامات انجام شده در مجموعه بنیاد مسکن گفت: با وجود اقدامات صورت گرفته در زمینه های زیرساختی و عمرانی، اما هنوز خیلی از روستاها وضعیت اقتصادی مطلوبی ندارند و باید در قالب منظومه های روستایی برای آن ها فکری شود.

وی با تأکید بر تقویت اطلاع رسانی خدمات و طرح های بنیاد مسکن به مردم خاطرنشان کرد: اینکه از هفته دولت تا دهه فجر حدود یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه روستایی و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اجرایی شود، اقدام بسیار بزرگ و قابل برابری با عملکرد چندین دستگاه اجرایی است.

دبیر مجمع نمایندگان گلستان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس نگاه ویژه ای به نهادهای حمایتی و خدمات رسانی مانند کمیته امداد، بهزیستی و به ویژه بنیاد مسکن دارد.

تاریخ انتشار: ۱۴ فروردین، ۱۴۰۱ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.