دیدار صمیمی نماینده مقام معظم رهبری با کارکنان بنیاد مسکن استان گلستان

ضرورت بروزرسانی اطلاعات همکاران/پروژه‌های بنیاد مسکن باید با کیفیت و در کمترین زمان به بهره‌برداری برسد/استفاده حداکثری از فرصت خدمت به مردم/توسعه خدمات مربوط به محرومان و روستائیان/تعامل حداکثری با سایر دستگاه های اجرایی/تقدیر از زحمات انقلابی و جهادی مدیرکل و کارکنان بنیاد مسکن استان

حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد، نماینده معزز ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در دیدار صمیمی با کارکنان بنیاد مسکن استان گلستان اظهار کرد: باید از افقی به مسائل کشور نگاه کنیم که آن افق وسعت دیدش بیشتر از یک استان است.

وی با اشاره به ماموریت‌گرایی و تحول‌آفرینی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: مصمم هستیم آنچه مقام‌ معظم رهبری تکلیف کردند در سطح کشور اجرا کنیم، شما بازوان توانمند بنیاد مسکن هستید که می‌توانید آینده بسیار روشن را رقم بزنید.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر لزوم مطالعه و به روز شدن دانش کارکنان بنیاد تاکید کرد و گفت: با تغییر دولت‌ها تغییرات در سیستم‌های اجرایی اجتناب‌ناپذیر است.

حجت الاسلام روحانی‌نژاد با تاکید بر اینکه فرصت خدمت به مردم را از دست ندهید، ابراز کرد: قدر خودتان را بدانید، مردم برای رفع احتیاجاتشان به شما مراجعه می‌کنند و این‌ که شما ملجأ رفع احتیاجات مردم شده‌اید اینها از الطاف الهی است، با مردم مدارا کنید چرا که آنها به کمک و خدمات شما نیازمند هستند.

وی تاکید کرد: سزاوار نیست این مردم که به شما مراجعه می‌کنند با اخم، ترش‌رویی و برخورد تند محیط کارتان را ترک کنند، با مردم مهربان باشید، اگر مشکل‌شان را نمی‌توانید حل کنید، گوش شنوایی برای مشکلات آن‌ها باشید.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی افزود: با داشته‌ها و امکاناتی که در اختیار دارید در صرفه‌جویی اهتمام لازم را به خرج دهید، تلاش مضاعف و راهکارهای مختلف برای انجام یک پروژه در کوتاه‌مدت حتما شدنی است.

روحانی‌نژاد بیان کرد: تفاوت در کاهش هزینه‌ها و کیفیت اجرای پروژه مهم است، تلاش کنیم گره کارها را باز کنیم، کسانی که یتیم دارند، بی‌سرپرست هستند و جبر تاریخ آن‌ها را به این روز رسانده ‌است ما مأموریت پیدا کردیم مشکلات آن‌ها را در زمینه تامین سرپناه حل کنیم.

وی گفت: سعی کنید بحث مسکن محرومان را در کارنامه، گفتمان‌ها، ملاقات‌ها و دیدارهایتان برجسته کنید، چرا که هویت بنیاد مسکن در حساب ۱۰۰ و مسکن محرومان و بازسازی است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ساخت‌وساز پروژه‌های شهری مهم است، افزود: همه این‌ها چیزی است تا به هویت یاد شده و اهداف امام و رهبری کمک کنیم، بنیاد مسکن برای مسکن محرومان تدبیر می‌کند، هر گاه یک ریال پول وجود داشت باید این مهم در ذهن جامعه ایجاد شود که به وسیله بنیاد مسکن برای محرومان مسکن ساخته می‌شود.

روحانی‌نژاد بر لزوم ارتقاء دانش مجموعه بنیاد مسکن تاکید کرد و گفت: امروز اگر دانش خودتان را در حوزه عمرانی (مصالح ساختمانی، سازه معماری، سرعت در اجرای پروژه و مشاوره ) به روز نکنید از زمان عقب خواهید ماند و قیمت مصالح با سپری شدن زمان افزایش پیدا می کند و پروزه ها گران تمام می شود

وی بیان کرد: پروژه باید با سرعت و حداقل زمان ایجاد شود، زیبایی، کیفیت، سبک بودن مصالح و مقاوم بودن آن لحاظ شود، معاونت‌های بنیاد مسکن باید به سیاحت علمی بروند، برای آنها کارگاه برگزار کنید، مقالات مختلف بخوانند تا دانش آن‌ها به‌روز شود.

روحانی‌نژاد گفت: با دستگاه‌هایی که کار می‌کنید یک محیط تعاملی ایجاد کنید ما در تقابل هیچ دستگاهی نیستیم این در شأن ما نیست، بنیاد مسکن با تعامل سایر دستگاه‌های اجرایی کارها را پیش می‌برد.

نماینده مقام معظم رهبری در پایان با اشاره به وضعیت و جایگاه بنیاد مسکن استان گلستان در سطح کشور و موج خدمت راه افتاده در چند سال گذشته، از زحمات و خدمات انقلابی و جهادی مدیرکل و کلیه کارکنان بنیاد مسکن استان تقدیر و برای آنان طلب سلامتی و موفقیت کردند.

تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.