نیروهای جهادی بنیاد مسکن همچون شب های عملیات ، همیشه پای کار هستند و در آبادانی کشور تلاش می کنند

نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی:

حجت الاسلام روحانی نژاد در آیین معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن گلستان اظهار کرد: امام خمینی (ره) در روزهای آغازین پیروزی انقلاب بنیاد مسکن را تاسیس کرد تا به محرومان برای تامین مسکن کمک شود.

او گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن تلاش برای عمران روستایی و شهرها با انجام کارهایی از قبیل صدور سند ، مقاوم سازی خانه ها ، اجرای طرح هادی و ده ها طرح دیگر ، وظیفه بازسازی مسکن حادثه دیدگان بر اثر بلایای طبیعی را نیز به عهده دارد.

او ادامه داد: در این راستا ، دولت محترم با واگذاری زمین رایگان به بنیاد مسکن و همچنین با حمایت بنیاد مستضعفان زمینه ساخت مسکن محرومین در سراسر کشور را فراهم میکند.

او گفت: از سال ۹۸ تا کنون ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومین ساخته شده است و از ۳ هزار سهم گلستان ، بیش از ۲ هزار و هشتصد واحد آن تحویل داده شده است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت موجود در بنیاد مسکن باید حاشیه شهرها، سکونتگاه‌های غیر رسمی و بافت‌های فرسوده را سامان دهیم. روستاهای ما در حال آباد شدن است اما متاسفانه حاشیه شهرها و سکونتگاه‌های غیر رسمی در مقابل حوادث، آسیب پذیر هستند.

او در پایان گفت: نیروهای جهادی بنیاد مسکن همچون شب های عملیات ، همیشه پای کار هستند و در آبادانی کشور تلاش می کنند.

تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.