افتتاح و بهره برداری از ۲۸۰ مین واحد احداثی برای خانواده های دو معلول روستایی استان گلستان

۲۸۰ اُمین واحد مسکن خانواده های دارای معلول فاقد مسکن روستایی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور و استان ، مدیرکل بنیاد مسکن استان و امام جمعه اهل سنت شهرستان آق قلا به بهره داری رسید.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مراسم تحویل مسکن خانواده دارای دو عضو معلول روستایی در عطا آباد شهرستان آق قلا گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در بنیاد مسکن گلستان درخصوص مسکن خانواده های دارای معلول انجام شده است.

حجت الاسلام روحانی نژاد با ابراز خوشحالی از حضور در روستای اقتصادی عطا آباد گفت: ما در سراسر کشور ماموریت داریم اگر نیازمندی اعم از معلول و ایتام و محروم و فاقد سرپناه وجود دارد ، از آنها پشتیبانی کرده و زمینه خانه دار شدن آنها را فراهم کنیم.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن ادامه داد: بنیاد مسکن مصمم است با همکاری سازمان بهزیستی کشور ، این برنامه را ادامه دهد ، در فاز اول ۶ هزار واحد ساخته شده که امیدواریم بقیه خانواده های دارای معلول فاقد مسکن نیز در سطح کشور شناسایی و خانه دار شوند.

مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان نیز در این مراسم گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین بنیاد مسکن ، سازمان بهزیستی و بنیاد مستضعفان از ۶ هزار واحد هدف گذاری شده در کل کشور ، سهم گلستان ۱۹۵ واحد بود که با پیگیری فراوان این عدد را به ۳۰۰ رساندیم.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در خصوص اعتبارات این واحد ها گفت: مبلغ ۸۵ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت ۲۰ ساله برای هر واحد در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است از ۳۰۰ سهمیه گلستان ، ۲۸۰ واحد آن تحویل داده شده و ۲۰ واحد باقی مانده هم به سقف رسیده که کمتر از ۲ ماه دیگر به مالکان تحویل می شود.

تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.