جلسه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان با بنیاد مسکن

جلسه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان به مناسبت سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به میزبانی بنیاد مسکن استان برگزار گردید.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در ابتدای این جلسه با تشکر از حضور ائمه محترم جمعه در بنیاد مسکن استان و افتخار میزبانی این عزیزان، خدمات بنیاد مسکن استان به اقشار مختلف جامعه بویژه روستائیان و نیازمندان را تشریح کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ساخت بیش از ۷۰ هزار واحد مسکن مقاوم روستایی و بیش از ۸ هزار واحد مسکن شهری و مهر، تهیه طرح هادی برای کل روستاهای بالای ۲۰ خانوار(۹۳۳ روستا)، اجرای طرح هادی در ۶۷۰ روستای استان، صدور بیش از ۱۰۰ هزار جلد سند مالکیت روستایی و شهری ، تعمیر و احداث بیش از ۲۲ هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل سال ۹۸، احداث ۳۰۰۰ واحد مسکن محرومین در سطح استان در سال ۹۹، برنامه ریزی و تامین اعتبار برای ساخت بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی روستایی و شهری در سال ۱۴۰۰ ، برنامه ریزی برای مهاجرت معکوس به ۱۵۰ روستای استان، برنامه ریزی و تامین اعتبار برای اجرای ۱۵۰۰ پروژه طرح هادی در روستاهای استان، برنامه ریزی و کارسازی برای احداث هزاران واحد مسکن جوانان و … را از اقدامات اجرا شده و دردست اجرای بنیاد مسکن استان برشمرد.

آقای حسینی همچنین پیشنهاد ساخت هر روستا یک واحد برای محرومین با محوریت امامان جمعه از طریق اعتبارات حوزه مسکن بنیاد مسکن استان را ارائه دادند که مورد استقبال ائمه جمعه استان قرار گرفت.

حجت الاسلام کیایی، رئیس محترم شورای سیاستگذاری استان گلستان نیز در این جلسه با تشکر از میزبانی مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: بنیادمسکن انقلاب اسلامی به حق از مهمترین یادگاریهای امام راحل بوده و هست چرا که تا کنون منشاء خدمات و اقدامات موثر و بنیادین فراوانی در کمک به مردم بویژه روستائیان و بالاخص محرومان و نیازمندان بوده و هست.

ائمه جمعه استان گلستان نیز در این جلسه با تشکر از اقدامات و فعالیتهای جهادی بنیاد مسکن در روستاها، بر ادامه خدمت به مردم و عمران و آبادانی روستاهای استان توسط این نهاد انقلابی تاکید کردند.

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.