پیام مدیرکل بنیاد مسکن گلستان به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

 

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام راحل (ره) در افتتاح حساب۱۰۰ و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن می باشد.

نگاه وحیانی، دور اندیشانه و دستور حکیمانه ایشان مبنی بر افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نشان از اهمیت و جایگاه ویژه مساله تامین مسکن در برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی و محرومیت زدایی در جامعه دارد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی چهار دهه منشا خدمات فراوانی در تامین مسکن اقشار مختلف جامعه، خدمت رسانی به روستاییان و محرومیت زدایی داشته است که به همین سبب مقام معظم رهبری این نهاد انقلابی را از صدقات جاریه و یکی از با برکت ترین یادگارهای امام بزرگوار عنوان کرده اند.

خداوند را شاکریم که امروز با گذشت ۴ دهه از انقلاب شکوهمند اسلامی ، با عنایت و حمایت خاصه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، تلاشهای همه جانبه دولتمردان و همت مسوولان و کارکنان خدوم این نهاد انقلابی در راستای تأمین مسکن محرومان، توسعه و عمران روستاهای کشور و … بخش عمده ای از این نیاز در کشورمان به ویژه در روستاها برطرف شده است.

لذا یاد امام عزیزمان را گرامی می داریم و برای خدمت رسانی و محرومیت زدائی از چهره روستاهای کشورمان با رهبر حکیممان تجدید پیمان می نمائیم.

اینجانب فرا رسیدن ۲۱ فروردین ماه، سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ امام (ره) و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تقارن آن با ماه میهمانی خداوند را با تقدیر از تلاش ها و خدمات همکاران خدوم این نهاد انقلابی به مردم شریف استان تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنان در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را از درگاه ایزد منان خواستارم.

سید محمد حسینی
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
استان گلستان

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.