دیدار مهندس درفشی، معاون پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با دکتر حق شناس، استاندار گلستان

 

مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استانهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در اولین روز از سفر خود به استان گلستان که به منظور افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بنیاد صورت گرفت، با دکتر حق شناس، استاندار گلستان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار گلستان در ابتدای این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطر مدیرکل فقید بنیاد مسکن استان مرحوم مهندس زمانی نژاد و زحمات و خدمات ایشان در استان بویژه در جریان سیل گلستان، سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

دکتر حق شناس با اشاره به خدمات بنیاد مسکن بویژه در عمران و آبادانی روستاها و مهمتراز آن تامین مسکن برای اقشار مختلف جامعه، مجموعه بنیاد مسکن را دستگاهی فعال، پویا و فراگیر دانست که در تمام حوزه ها خدمات و کارنامه ای درخشان داشته و دارد.

مهندس درفشی، معاون پشتیبانی و هماهنگی امور استانهای بنیاد مسکن کشور نیز از حمایتهای همه جانبه استاندار محترم و دستگاه های اجرایی استان با بنیاد در ارائه خدمات به مردم بویژه نیازمندان و محرومان تقدیر و تشکر کردند.

آقای خزائی، مدیرکل اداری، آقای رضایی، مدیرکل روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونینشان در این دیدار مهندس درفشی را همراهی می کردند.

 

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.