نشست مجمع نمایندگان استان گلستان با مهندس شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور

 

نشست صمیمی مجمع نمایندگان استان گلستان با مهندس شاملو، معاون محترم عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به میزبانی مدیرکل بنیاد مسکن استان برگزار شد.

سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات بنیاد در حوزه عمران روستایی بویژه اجرای طرح های هادی، بازنگری طرح ها و صدور اسناد مالکیت روستائیان ارائه داد و از همراهی و تعاملات ارزنده مجمع نمایندگان با بنیاد تقدیر و تشکر کرد.

مهندس شاملو، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور نیز در این جلسه ضمن تشکر از همدلی و همراهی مجمع نمایندگان استان در پیشبرد اهداف عالیه بنیاد در سطح ملی و استانی، از تخصیص اعتبارات عمرانی جدید به استان جهت تکمیل و آغاز پروژه های جدید در سطح استان خبر داد.

نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی نیز با تایید اقدامات عمرانی بنیاد مسکن استان در رفع محرومیت ها و عمران و آبادانی روستاها، خواستار تخصیص اعتبارات مضاعف برای بازنگری در طرح های هادی روستایی و اجرای آن شدند که مهندس شاملو از تخصیص اعتبار برای بازنگری طرح هادی ۱۵۰ روستای استان خبر داد و افزود: اعتبارات حوزه اجرای طرح هادی در استان گلستان نیز در سال جاری حدود ۲ برابر سنوات قبل خواهد بود.

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.