بازدید ریاست مجلس شورای اسلامی از روستای زلزله زده قورچای رامیان

 

در روز ولادت با سعادت قائم آل محمد (ص) و در آستانه سالروز افتتاح حساب ۱۰۰ و تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ دکتر قالیباف، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی باتفاق تعدادی از نمایندگان مجلس، مجمع نمایندگان استان گلستان و مدیرکل بنیاد مسکن استان از روند بازسازی و احداث واحدهای مسکونی در روستای زلزله زده قورچای شهرستان رامیان بازدید کردند.

مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان در خلال این همراهی گزارشی از اقدامات و فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سطح روستاها با هدف عمران و آبادانی، توسعه پایدار و محرومیت زدایی از چهره روستاها ارائه دادند.

آقای حسینی همچنین گزارشی از روند بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از زلزله در ساعات اول وقوع حادثه و احداث و بهره برداری از اولین واحد مسکونی در کمتر از یک ماه از وقوع حادثه و پرداخت ۷۶ میلیون تومان تسهیلات و کمک بلاعوض و ۱۶۰ پاکت سیمان رایگان ارائه دادند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان افزود: بنیاد مسکن استان به موازات جبران خسارتهای حوادث غیرمترقبه همچون سیل و زلزله به واحدهای مسکونی، کار بازسازی و بهسازی معابر روستاها را با هدف آبادانی روستاها انجام میدهد تا تلخی حوادث با برخورداری از خدمات نظام و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به شیرینی تبدیل شود.

دکتر قالیباف با بیان اینکه با فعالیتهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نزدیک آشنا هستند، از اقدامات بنیاد در عمران و آبادانی روستاها بویژه بازسازی خسارتهای حوادث غیر مترقبه تقدیر و تشکر کردند و ابراز داشتند: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مهمترین دستگاه های خدمات رسان بویژه در روستاها است که کارنامه درخشانی در خدمت به مردم دارد.

همچنین در خلال این بازدید کلنگ آغاز عملیات اجرای طرح هادی روستاهای زلزله زده ویرو و قورچای به زمین زده شد.

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.