اختصاص ۳۳۰ میلیون تومان اعتبار برای ادامه طرح اجرای هادی در روستای گوگل بزرگ

 

مدیرکل بنیاد مسکن استان با همارهی نماینده مردم و فرماندار شهرستان گالیکش از روستای گوگل بزرگ شهرستان گالیکش بازدید کردند.

آقای تجری، فرماندار گالیکش در خلال این بازدید با خیر مقدم به مدعوین، اقدامات بنیاد مسکن استان در روستاهای را بنیادین دانست و ابراز داشت: مهمترین خواست اعضای شوراها، دهیاران و اهالی روستاها در حال حاضر اجرای طرح هادی روستایی است چرا که مزایای این طرح باعث تحول اساسی در زندگی، معیشت و رفاه مردم دارد.

دکتر آریان پور، نماینده مردم شریف شهرستانهای مینودشت و گالیکش در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه بنیاد مسکن از متولیان اصلی و موثر توسعه و عمران روستاها است، ابراز داشت: به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی وضعیت روستاها به هیچ عنوان قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست و به لطف اعتماد نظام به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که نهادی مناسب به امام و رهبری است، علارغم محدودیت های اعتباری طرح های گوناگونی در سطح روستاها با هدف عمران و توسعه پایدار توسط بنیاد در حال اجرا می باشد که جا دارد از این مجموعه متعهد و متخصص تقدیر شود.

آقای حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در جمع اهالی و معتمدین روستای گوگل بزرگ گفت: توزیع عادلانه اعتبارات جهت برخورداری اهالی کلیه روستاهای استان از خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از مهمترین موارد و ملاک عمل در خدمت رسانی است و حضور امروز ما در این روستا که یکی از دورترین روستاهای استان به مرکز استان است، گواه این ادعا است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان همچنین با تشکر از تلاشهای نماینده و فرماندار شهرستان از تخصیص ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح هادی روستای گوگل بزرگ خبر داد که عملیات اجرایی آن به زودی شروع خواهد شد.

 

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.