جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پشتیبانی شعب بنیاد مسکن استان برگزار شد

 

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پشتیبانی شعب بنیاد مسکن استان با حضور مدیرکل و سرپرست معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن استان برگزار شد.

توجه ویژه به همکاران، صرفه جویی و مدیریت هزینه ها، استفاده حداکثری از ظرفیت همکاران با بالابردن راندمان کاری، مدیریت و برنامه ریزی دقیق و عملیاتی در اجرای پروژه ها، تلاش برای انجام تعهدات و وظایف تعهدی جاری، نظارت مستمر بر امورات جاری، پیگیری مستمر امور مرتبط با سایر حوزه ها در اداره کل از اهم مباحث مطرح شده توسط مهندس باباکردی، سرپرست معاونت پشتیبانی در این جلسه بود.

آقای حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه با تبریک ایام ماه رجب و ولادت امیر مومنان حضرت علی (ع) و روز مهندس از زحمات و تلاشهای همکاران بویژه در سال گذشته و سالجاری که حجم کارها بر اساس آمار و اطلاعات معادل ۵ برابر سالهای قبل بوده است تقدیر و تشکر کردند.
آقای حسینی برنامه ریزی برای درآمدها و مصارف و هدفمند کردن و برنامه ریزی کردن برای هر دو مقوله
و خدمت بی منت و بدون محدودیت به مردم و اولویت کار و خدمت به مردم بر سایر امور را خواستار شد.

مدیرکل بناد مکسن استان با بیان اینکه بقای سیستم های درآمد هزینه، کار و تلاش برنامه ریزی شده است ابراز داشت: برنامه ریزی دقیق، راه رسیدن به اهداف است و هم اکنون برنامه ریزی های خیلی خوبی برای رسیدن به اهداف مشخص شده، انجام شده است.

وی لازمه انجام خدمات عمرانی را داشتن نگاه اقتصادی دانست که آن در ارزیابی دقیق هزینه ها و انجام به موقع پروژه ها طبق برنامه زمانی تعیین شده است.

آقای حسینی تعلق خاطر همکاران به بنیاد را مهمترین سرمایه بنیاد دانست و انجام کارهای بزرگ انجام شده و تحقق برنامه های آتی را حاصل همین تعلق خاطر همکاران به بنیاد دانست.

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.