امضاء تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد مسکن و سازمان نظام مهندسی استان

 

تفاهم نامه همکاری فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با موضوع ساخت و تامین مسکن جامعه هدف سازمان نظام مهندسی استان به امضاء سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان و مهندس حسینی، رئیس سازمان نظام مهندسی رسید.

در ابتدای این جلسه یاد و خاطر مهندس زمانی نژاد، مدیرکل فقید بنیاد مسکن استان گرامی داشته شد
سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان در این جلسه که در آستانه روز مهندس و با هدف تقدیر از زحمات و تعاملات ارزنده اعضای سازمان نظام مهندسی استان و امضاء تفاهم نامه مشترک برای ساخت و تامین مسکن جامعه هدف سازمان در شهر و روستاها برگزار شد، ابراز داشت: در دو سال گذشته تعاملات و همکاریهای دوجانبه موجب احداث بیش از ۲۲ هزار واحد مسکونی در حوزه فعالیت بنیاد مسکن استان گردیده است.

آقای حسینی با بیان اینکه کیفیت ساخت واحدهای مسکونی روستایی طبق آخرین قوانین و دستورالعملهای سازمان نظام مهندسی است ابراز داشت؛ در مجموعه بنیاد مسکن استان آموزشهای مستمر جهت ارتقاء سطح آگاهی و دانش مهندسان شاغل در بنیاد، دفاتر خدمات فنی مهندسی و ناظرین فنی روستایی برگزار می شود.
مدیر کل بنیاد مسکن استان همچنین از اشتغال ۹۵ دفتر فنی خدمات مهندسی و ۲۱۰ ناظر فنی روستایی خبر داد و ابراز داشت: در سالجاری ۲۰۰ هزار متر مربع از واحدهای احداثی روستایی توسط اعضای نظام فنی روستایی بنیاد مسکن استان طراحی و نظارت شده است.

آقای حسینی همچنین با اشاره به سیل سال ۹۸ که به بیش از ۲۱ هزار واحد مسکونی در ۴۰۰ روستا و ۳ شهر استان خسارت وارد کرد از تلاشها و زحمات مجموعه سازمان نظام مهندسی استان تقدیر و تشکر کرد و ادامه تعاملات و هم افزایی خدمات و فعالیتهای دو جانبه را خواستار شد.

در ادامه جلسه مهندس خسروی، معاون بازسازی و مسکن روستایی، مهندس ولی الهی، معاون عمران روستایی و مهندس عسگری، مدیرعامل انجمن خیرین مسکن و مشاور اجرایی مدیرکل به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه فعالیتهای دو جانبه پرداختند.

مهندس حسینی، رئیس سازمان نظام مهندسی استان نیز در این جلسه با تشکر از همکاریهای مدیرکل و مجموعه بنیاد مسکن استان با سازمان، خدمات فنی و مهندسی بنیاد مسکن استان از نظر کمی و کیفی را از بالاترین سطح دانست و بر ادامه تعاملات و همکاریها تاکید کرد.

مهندس ابراهیم پور، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز در این جلسه دیدگاه ها و نظرات خود را در خصوص فعالیتهای دو سویه ارائه و بر ادامه همکاریها تاکید کرد.

در این جلسه بر آموزش مهندسان، صیانت و حمایت از رای و فعالیتهای مهندسان تحت حمایت و پوشش بنیاد مسکن استان و عضو نظام فنی روستایی بنیاد مسکن استان تاکید شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با اهداء تابلویی از تصویر مقام معظم رهبری و سردار شهید سلیمانی به رئیس سازمان نظام مهندسی استان از زحمات و تلاشهای ایشان و مجموعه همکارانشان تقدیر و تشکر کرد.

 

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.