بازدید رئیس امور پایش و نظارت سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های بنیاد مسکن گلستان

 

دکتر جغتایی، رئیس امور پایش و نظارت سازمان برنامه و بودجه کشور کشور با همراهی معاونین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیرکل بنیاد مسکن استان و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان از تعدادی از پروژه های بزرگ بنیاد مسکن استان در سطح استان بازدید کردند.

دکتر جغتایی و هیات همراه در ابتدای بازدیدشان از پروژه ۲۹ واحدی مسکن محرومین که در سایتی در روستای بدراق نوری شهرستان علی آباد کتول در دست احداث است بازدید کردند و در جریان امور قرار گرفتند.

مدعوین در ادامه با حضور در محل سد نرماب که یکی از بزرگترین سدهای در حال احداث در کشور است، ضمن بازدید از روند احداث سد، در سایت جدید روستای در حال جابجایی جنگلده مینودشت حاضر شدند و از روند احداث ۲۰۰ واحد مسکونی در حال احداث توسط بنیاد مسکن استان به کارفرمایی شرکت آب منطقه ای بازدید کردند.

حضور در روستای تاریخی ساسنگ مینودشت و بازدید از طرح بهسازی بافت با ارزش این روستا از دیگر برنامه های رئیس امور پایش و نظارت سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های بنیاد مسکن استان بود.

آقای جغتایی در خلال این بازدیها و بعد از ارایه گزارش توسط مدیرکل بنیاد مسکن استان، ساخت مسکن برای محرومین در سطح کشور با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و در مدت کوتاه را یکی از مهمترین و بزرگترین اقدامات صورت گرفته در این دوره دانست که با همت بنیاد به سرانجام رسیده است.

 

تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت، ۱۴۰۰ Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.