پیام مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان به مناسبت روز ملی شوراها

نهم اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس “شوراهای اسلامی” زمینه ساز تاثیرگذاری عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه و بیانگر نقش آفرینی جدی تر مردم در اداره امور جامعه است.
نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.
شوراهای اسلامی روستا و شهر طی ۵ دوره فعالیت منشا بسیاری از اقدامات تاثیرگذار بوده و زمینه عمران و آبادانی روستاها و شهرها را با تعامل با دستگاه های اجرایی خدمات رسان و متولی امور روستایی و شهری تسریع بخشیده اند.
بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان نیز که افتخار خدمت به روستا نشینان و شهرنشینان را در کارنامه خود دارد با تعامل و همکاری دو سویه تا کنون توانسته است گامهای محکم و استواری را در توسعه، عمران، محرومیت زدایی و تامین نیازهای مبرم آنان در بخش مسکن و فراهم ساختن محیطی ایمن و سرشار از آرامش را بردارد و در این راه با برنامه ریزی و بهره برداری از توان برگرفته از تخصص و تعهد از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و همواره با تعامل و همکاری با شورائیان در خدمت مردم شریف استان خواهیم بود.
اینجانب ضمن تبریک این روز فرخنده به شورائیان،لازم میدانم از تعامل موثر ، پیگیری و تلاش ارزنده شوراها در پیشبرد اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که همان خدمت به مردم است، تقدیر و تشکر نمایم و امیدوارم ما را در آرزوی خویش که همانا ساختن فردائی زیباتر و بهتر است سهیم بدانید.

تاریخ انتشار: 10 اردیبهشت، 1400 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.