تجلیل از بانوان شاغل در بنیاد مسکن گلستان به مناسبت روز زن

مراسم تجلیل از بانوان همکار در اداره کل بنیاد مسکن استان گلستان به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامیداشت روز زن با حضور مدیرکل محترم و سرپرست معاونت پشتیبانی برگزار شد.

آقای حسینی در این مراسم با تبریک سالروز ولادت باسعادت دختر نبی مکرم اسلام، مادر امامت، همسر ولایت، حضرت زهرا سلام الله علیها و همچنین تقارن آن با ولادت باسعادت معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی ره و دهه مبارک فجر، همکاران بنیاد مسکن استان را از بهترین نیروهای بنیاد مسکن کشور و دستگاههای اجرایی استان دانستند که در خدمت بی منت و شبانه روزی به مردم شریف استان پیشتاز هستند و مردم داری و خدمت به بهترین مردم، مهمترین ویژگی و صفت همکاران بنیاد است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان توجه به مردم، به بنیاد و به همکاران را سه محور اصلی فعالیتها و اقدامات خود دانستند و ابراز داشتند: این سه محور در یک راستا قرار دارند و همه مکمل هم هستند.

آقای حسینی بعد از شنیدن نظرات و پیشنهادات بانوان شاغل در اداره کل بنیاد مسکن استان، دستوراتی در خصوص پیشنهادات و خواسته های همکاران صادر کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان در پایان سخنانشان برای کلیه همکاران بویژه بانوان اداره که علاوه بر وظیفه مادری، در خدمت به مردم تلاش می کنند، آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

سرپرست معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه با تبریک ایام، بانوان شاغل در اداره را از بهترین و دقیق ترین همکاران دانست که مسئولیتهای مهمی توسط را برعهده دارند.

مهندس باباکردی همچنین از دستور مدیرکل محترم مبنی بر تهیه و تدارک بسته های معیشتی و اقدامات رفاهی ویژه همکاران در ماه های آتی خبر دادند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی ارزنده از بانوان اداره کل تجلیل شد.

تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند، ۱۳۹۹ Print This Post نسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.