برگزاری اولین جلسه شورای مسکن بنیاد مسکن استان

 

اولین جلسه شورای مسکن بنیاد مسکن استان گلستان با حضور مدیرکل، معاونین مسکن شهری و پشتیبانی. مشاور اجرایی مدیرکل و مدیران شعب بنیاد مسکن استان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان، جهش عملکردی ویژه در حوزه تولید و عرضه مسکن در سطح استان در سال ۱۴۰۰ را هدف از تشکیل این شورا دانست و ابراز داشت؛ در سال آینده با اقدامات صورت گرفته باید انقلابی در حوزه تولید و عرضه مسکن روستایی و شهری شاهد باشیم چرا که نیاز و اولویت مردم در حال حاضر مسکن است و این امر وظیفه مجموعه بنیاد مسکن استان را سنگین کرده است و میطلبد سیاستگذاری ها و اقدامات از این به بعد تغییر کند تا نیاز اقشار مختلف منجمله محرومان، روستاییان، جوانان و مستاجران در حد امکان برطرف شود.

آقای حسینی امضاء تفاهم نامه با ادارات و نهادها را در همین راستا دانست و از معاونین و مدیران شعب خواست سیاستها و برنانه های ابلاغی را بصورت شبانه روزی و بدون کم و کاست دنبال کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ورود مدیران و همکاران شعب به روستاها و شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر جمعیت که جامعه‌ هدف بنیاد هستند را خواستار شد تا با اطلاع رسانی گسترده و فراگیر شاهد برخورداری بیش از پیش اقشار مختلف از ظرفیتهای موجود باشیم.

آقای حسینی با اشاره به رتبه پنجم استان گلستان در داشتن واحدهای مسکونی غیر مقاوم و وقوع حوادث گوناگون در استان، برای ساکنین واحدهای مسکونی غیرمقاوم و ناایمن ابراز نگرانی کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان از پیگیری برای انعقاد تفاهم نامه تولید مسکن با سازمان ها و دستگاه های اجرایی دیگر خبر داد.

در این جلسه مهندس امامی بعنوان مسئول پیگیری تفاهم نامه منعقده با ادارات و سازمانها منصوب و معرفی شد.
تشریح طرح های برنامه های مختلف، بررسی اقدامات شعب در راستای پیگیری تفاهم نامه ها، اهداف و دستاوردهای سفر مدیرکل و معاونین به دفتر مرکزی و … از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

تاریخ انتشار: 10 بهمن، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.