امور ماشین آلات بنیاد باید بعنوان یک هلدینگ اجرایی- اقتصادی نقش ایفا کند

مدیرکل و معاونین عمران روستایی و پشتیبانی بنیاد مسکن استان گلستان با مهندس محمدی راد، مدیرکل امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن کشور دیدار کردند.

مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن گلستان در این دیدار با بیان اینکه امور ماشین آلات بنیاد مسکن استان بعنوان بازوی توانمند بنیاد، انجام کلیه پروژه های عمرانی استان را بعهده دارد ابراز داشت؛ امور ماشین آلات باید بعنوان هلدینگ اجرایی_اقتصادی نقش موثرتری در انجام پروژه های عمرانی و اقتصادی ایفا کند.
مهندس حسینی خرید دو دستگاه بیل بکهو و دو دستگاه تریلی کشنده در دو سال گذشته را با هدف تکمیل ناوگان امور اجرایی دانست و افزود؛ خرید یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه گریدر را در دستور کار بنیاد مسکن استان است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان راه اندازی اتاق فکر و هم افزایی و به اشتراک گذاشتن تجربیات در امور ماشین آلات را خواستار شد.

آقای حسینی توجه ویژه به رانندگان زحمتکش امور ماشین آلات را در افزایش بهره وری و قدردانی از زحمات آنان مهم و موثر دانست.

مهندس محمدی راد نیز امور ماشین آلات گلستان را مجموعه ای کامل و تخصصی دانست که اقدامات بزرگی را در استان انجام داده و پروژه های بزرگی را در دست اجرا دارد.

وی با استقبال از پیشنهاد مدیرکل بنیاد مسکن استان در بحث هم افزایی و راه اندازی اتاق تبادل افکار و تجربیات، از حمایت ها و نگاه ویژه مدیرکل بنیاد مسکن استان به مجموعه امور ماشین آلات استان تشکر کرد و امور اجرایی گلستان را مجموعه ای موفق توصیف کرد.

تاریخ انتشار: 10 بهمن، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.