استان گلستان ظرفیت خیلی خوبی برای ساخت شهرکهای مسکونی و انبوه سازی دارد

 

مهندس حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور در دیدار مدیرکل و معاونین مسکن بنیاد مسکن استان با ایشان گفت: استان گلستان ظرفیت خیلی خوبی برای شهرکهای مسکونی و انبوه سازی دارد.

مهندس حسینی در ابتدای این دیدار با تشریح اقدامات بنیاد مسکن استان در زمینه ساخت مسکن جوانان، واحدهای مسکونی شهری، اجرای طرح اقدام ملی مسکن و …، ابراز داشت؛ با برنامه ریزی های صورت گرفته، عقب ماندگی های بنیاد استان در این خصوص در چندماه آینده جبران خواهد شد و ان شاالله در سال ۱۴۰۰، جهش چشمگیری در ساخت واحدهای مسکونی شهری خواهیم داشت.

آقای حسینی فقر زمین مرغوب در سطح استان را از دلایل اصلی عقب ماندگی در این خصوص دانست و ابراز داشت؛ چندین قطعه زمین در قالب های مختلف در حال تملک است که امیدواریم در اسرع وقت عملیات ساختمانی در این اراضی آغاز شود

مهندس حق شناس نیز در این جلسه ساخت مسکن را فلسفه وجودی بنیاد دانست و افزود؛ استان گلستان ظرفیت های خیلی خوبی برای ساخت شهرکهای مسکونی و پروژه های انبوه سازی دارد.
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور ساخت مسکن ارزان قیمت در نقاط کمتر برخوردار را در رونق تولید موثر دانست و با برشمردن نقاط قوت استان و تشریح راهکارهای اجرایی، ابراز امیدواری کرد بنیاد مسکن گلستان که در حوزه های مختلف بسیار موفق عمل کرده، در ساخت و تولید انبوه مسکن نیز موفق باشد.

 

تاریخ انتشار: 10 بهمن، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.