ثبت نام نهایی شرکت در آزمون نظام فنی روستایی استان گلستان

پیرو هماهنگی بعمل آمده با ستاد استانی کرونا و اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان مقرر گردید آزمون نظام فنی روستایی استان گلستان بصورت آنلاین در مورخه ۱۵/۱۱/۹۹ برگزار گردد. لذا مهندسینی که در فراخوان سال گذشته سازمان نظام مهندسی استان شرکت نموده و از آن طریق به بنیاد مسکن استان گلستان جهت شرکت در آزمون معرفی شده اند جهت تکمیل فرایند ثبت نام، می بایست از مورخه ۰۱/۱۱/۹۹ تا ۰۷/۱۱/۹۹ با ورود به سامانه آموزش مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی به آدرس LMS.bhrc.ac.ir  نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام نمایند. لازم به توضیح است پذیرش ناظرین فنی روستایی بر اساس بالاترین نمره های اکتسابی داوطلبان و به تعداد مورد نیاز شهرستان انجام خواهد شد. ضمناً متقاضیان شرکت در آزمون نظام فنی روستایی استان می بایست نسبت به واریز مبلغ ۰۰۰/۴۰۰ ریال به حساب شماره ۰۲۰۱۱۶۴۹۷۱۰۰۳ نزد بانک ملی ایران به نام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان اقدام و اصل فیش مربوطه را با ذکر مشخصات متقاضی برروی آن (نام و نام خانوادگی-کدملی-شماره همراه) و کپی پروانه اشتغال نظام مهندسی تا مورخه ۰۷/۱۱/۹۹ به بنیاد مسکن شهرستان محل اقامت در استان گلستان تحویل نمایند.

لازم بذکر است شرایط داوطلبان شرکت در آزمون بشرح ذیل می باشد:

۱-  تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

۲- اعتقاد و التزام به موازین و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران.

۳- دارا بودن پروانه اشتغال به کار مهندسی دارای اعتبار با صلاحیت نظارت.

۴- دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد.

۵- شاغل نبودن در سازمان ها و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی.

– در صورتیکه در هر مرحله از فرآیند آزمون یا بعد از آن، عدم شرایط داوطلب محرز گردد آزمون ایشان باطل و فعالیت در نظارت روستایی امکانپذیر نمی باشد.

– پذیرفته شدگان ملزم می باشند پس از اخذ پروانه اشتغال بکار نظارت منحصراً در روستاهایی که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تعیین می نماید برابر مقررات ملی ابلاغی فعالیت نمایند.

منابع آزمون

آخرین ویرایش مباحث چهارم ، پنجم ، ششم ، هشتم ، نهم ، دهم ، دوازدهم و نوزدهم مقررات ملی ساختمان.

تاریخ انتشار: 21 دی، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.