امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بنیاد مسکن و راهداری استان گلستان

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در زمینه مقاوم سازی و تامین مسکن مقاوم به امضاء مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان و مهندس میقانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان رسید.
کلیه رانندگان و کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای می توانند از مزایای این تفاهم نامه در زمینه مقاوم سازی و ساخت مسکن روستایی و شهری استفاده کنند.

مهندس حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان در این جلسه با بیان اینکه بنیاد بعنوان متولی ساخت مسکن پتانسیل و ظرفیتهای گوناگونی جهت تامین مسکن اقشار مختلف در روستاها و شهرها دارد، ابراز داشت: هدف از عقد تفاهم نامه با دستگاههای اجرایی، برخورداری جامعه هدف و کارکنان آن دستگاه هاست تا با اطلاع رسانی دستگاه ها به زیر مجموعه های خود و بهره مندی از کلیه ظرفیتهای موجود ، دغدغه مسکن آنان مرتفع گردد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با اشاره به سختی کار رانندگان ابراز داشت: بنیاد مسکن استان آمادگی دارد با استفاده از تسهیلات با کارمزد ۵ درصد و کمک های بلاعوض در روستاها و شهرها نسبت به تامین مسکن رانندگان و کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بصورت انفرادی و انبوه سازی اقدام نماید.

مهندس میقانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در این نشست با تشکر از حسن توجه مدیرکل بنیاد مسکن استان به خانواده بزرگ رانندگان و حمل و نقل، مسکن را یکی از مهمترین نیازهای انسانها دانست که محل آرامش و آسایش خانواده ها و از آن مهمتر محل تربیت نسل های بعدی است.
مهندس میقانی با بیان اینکه کلیه عزیزان تحت پوشش صنف رانندگان و حمل و نقل و کارکنان مجموعه راهداری از مزایای این تفاهم نامه برخوردار خواهند شد، از معاونین و رئیس صنف رانندگان که در جلسه حضور داشتند خواست تا هر چه سریعتر نسبت به شناسایی و معرفی متقاضیان برخورداری از مزایای این تفاهم نامه به بنیاد اقدام نمایند.

تاریخ انتشار: 12 دی، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.