دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان با رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان

مدیرکل بنیاد مسکن استان با رئیس و معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دیدار و پیرامون ساخت مسکن صنوف، کارکنان و جامعه هدف آن سازمان بحث و تبادل نظر کرد.

آقای طلوعیان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان در ابتدای این جلسه، هدف از این نشست را هم افزایی برای برخورداری صنوف، کارکنان و جامعه تحت پوشش سازمان صمت استان برای برخورداری از خدمات بنیاد مسکن استان دانست.
آقای حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان استان نیز در این جلسه با تبریک ولادت باسعادت عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله و روز پرستار ابراز داشت: مجموعه بنیاد مسکن استان خدمت به اقشار مختلف جامعه در حوزه های مختلف را وظیفه خود می داند و در ارائه خدمات به مردم منتظر مراجعه مردم نمانده و به طرق مختلف به سراغ مردم رفته و رجوع و پیگیری صنفی را بعنوان یکی از راه ها دنبال و در دستور کار دارد.
آقای حسینی با بیان اینکه بنیادمسکن بعنوان متولی و دستگاه تخصصی ساخت مسکن است ابراز داشت؛ در بنیاد طرح های مختلفی منجمله طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، طرح مسکن جوانان، مسکن ایتام، مسکن محرومین، مسکن طلاب، مسکن حوادثی، مسکن خانواده های دارای حداقل دو عضو معلول، طرح اقدام ملی مسکن و … در دستور کار است که با قدرت در حال پیگیری و رفع نیاز مسکن این اقشار است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان افزود؛ بنیاد مسکن آمادگی دارد علاوه بر تامین تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت طولانی مدت، نسبت به تامین تسهیلات، زمین و مسکن بصورت خودمالکی و انبوه سازی اقدام نماید.
لازم به ذکر است استان گلستان بیش از ۶۵ هزار واحد صنفی دارد که گروه های هدف زیادی در این واحدها مشغول کار هستند.

تاریخ انتشار: 12 دی، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.