دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با رانندگان امور ماشین آلات

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، مدیرکل و سرپرست معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن استان با همکاران امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن استان در محل پارکینگ ماشین آلات در شهرستان گنبد دیدار و روز ملی رانندگان را به آنان تبریک گفتند.

سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان با همراهی مهندس باباکردی، سرپرست معاونت پشتیبانی صبح امروز و در دقایق اولیه کاری همکاران امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن استان با حضور در پارکینگ ماشین آلات در شهرستان گنبد، با مدیر و رانندگان امور ماشین آلات دیدار و روز ملی رانندگان و حمل و نقل را به آنان تبریک گفت.

آقای حسینی با اشاره به سختی کار همکاران ، از زحمات و تلاشهای رانندگان عزیز امور ماشین آلات و صبر و شکیبایی خانواده های محترمشان تقدیر و تشکر کردند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه امور ماشین آلات بنیاد مسکن استان بعنوان بازوی توانمند بنیاد در اجرای پروژه های بزرگ و کوچک بوده و هست، کارنامه همکاران در انجام تعهدات را مثبت ارزیابی کرد و ابراز داشت؛ به دنبال آن هستیم که با انجام یکسری از طرح ها، هلدینگ ماشین آلات را راه اندازی کنیم و بی شک نقش همکاران در اجرای این طرح موثر است.

آقای حسینی در ادامه با اشاره به مقوله های بهره وری و صرفه جویی ، برنامه ریزی، مدیریت درست و تلاش دسته جمعی را در تحقق این مقوله ها موثر دانست و ابراز داشت؛ اجرای به موقع پروژه ها جهت برخورداری مردم مهمترین هدف بنیاد بوده و هست و هیچ عاملی نمی تواند در برخورداری مردم از خدمات بنیاد کوچکترین خللی وارد کند.

آقای حسینی در پایان بر توجه ویژه به معیشت همکاران بویژه رانندگان امور ماشین آلات در کنار توجه به منافع بنیاد تاکید و جهت تشویق همکاران و تقدیر از خانواده های آنان دستوراتی صادر کردند.
مهندس باباکردی، سرپرست معاونت پشتیبانی نیز در این مراسم با تشکر از زحمات همکاران، نکاتی را در خصوص اصلاحیه حقوق و دستمزد رانندگان و معیشت آنان بیان کردند.

مهندس برهانزایی، سرپرست امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن استان نیز در این جلسه ضمن تشکر از تلاشها و زحمات شبانه روزی همکاران، از حمایتهای مدیرکل و معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان تشکر کردند و بخشی از اقدامات و پروژه های در دست اجرای امور ماشین آلات را تشریح کرد.
در پایان این مراسم نیز هدایایی به همکاران اهداء گردید.

 

تاریخ انتشار: 12 دی، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.