جلسه ۳ جانبه بنیاد مسکن کمیته امداد و بهزیستی برگزار شد

 

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، جلسه سه جانبه مدیران کل، معاونین مسکن و مسئولان روابط عمومی بنیاد مسکن، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان به منظور هم افزایی و پیگیری تفاهم نامه های مشترک برگزار شد.

سید محمد حسینی، مدیرکل بنیاد مسکن استان در ابتدای این جلسه گزارشی از وضعیت خدمات ارائه شده به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی استان منجمله سیل ۹۸، زلزله ۹۹، طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، مسکن محرومین، مسکن ایتام، مسکن خانواده های دارای حداقل دو عضو معلول، صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی و … ارائه داد.
دکتر حسینی، مدیرکل بهزیستی استان نیز در این جلسه با تشکر ویژه از اقدامات و خدمات بنیاد مسکن استان در حوزه های مختلف، از دغدغه مندی مدیرکل بنیاد مسکن استان در خدمت دهی به جامعه هدف بهزیستی استان تشکر کردند و ضمن اعلام آمادگی همه جانبه جهت همکاری با بنیاد، برای مدیرکل و همکاران بنیاد دعای خیر کردند.
آقای بابایی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره استان نیز با تشکر از برگزاری این جلسه، خدمات بنیاد مسکن استان را برکتی برای خانواده های محترم تحت پوشش کمیته امداد دانستندکه با مدیریت انقلابی مدیرکل بنیاد مسکن استان شاهد برخورداری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هستیم و تنها در یک مورد بیش از ۲ هزار خانواده تحت پوشش در جریان سیل ۹۸ از این نعمت برخوردار شدند و بلافاصله بخش اعظمی از سهمیه ۳ هزار واحدی طرح مسکن محرومین نیز به کمیته امداد اختصاص داده شد.

اقای بابایی برخورداری ۴۰ هزار خانواده تحت پوشش استان از طرح صدور اسناد مالکیت که توسط بنیاد مسکن استان در حال اجراست را از دیگر اقدامات بزرگ و مهم دیگر بنیاد دانست که شامل حال خانواده کمیته امداد استان گردیده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان در ادامه جلسه برنامه ها و طرح های آتی بنیاد مسکن استان را جهت برخورداری بیش از پیش جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی تشریح کرد.

اقای حسینی با بیان اینکه لازمه هر گونه برنامه ریزی برای طرح های آتی را نیازمند داشتن آمار و اطلاعات می باشد ابراز داشت؛ جمع بندی و تهیه آمار دقیق از جامعه هدف دو نهاد کمیته امداد و بهزیستی و ارائه آن به بنیاد می تواند در برنامه های آتی و پیگیری جذب اعتبارات مورد نیاز موثر و کارساز باشد

مقاوم سازی واحدهای مسکونی مددجویان تحت پوشش دو دستگاه از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت پانزده و کمکهای بلاعوض و طراحی، نقشه کشی و نظارت رایگان، تشکیل کارگروه مسکن، کمک به تکمیل واحدهای مسکونی خسارت دیده از سیل ۹۸ (واحدهای نیازمند کمک مجدد) و اطلاع رسانی هدفمند و گسترده ۳ جانبه توسط روابط عمومی دستگاه ها، ۳ پیشنهاد جدید مدیرکل بنیاد مسکن استان در این جلسه بود که مورد استقبال قرار گرفت.

 

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

تاریخ انتشار: 18 آذر، 1399 Print This Postنسخه قابل چاپ |


  • گرگان، میدان بسیج، سایت اداری استانداری
  • تلفن تماس: 2-32480281 017
  • نمابر: 32480280 017
  • سامانه پیامکی: 100000100100
  • پست الکترونیکی: info@bmgolestan.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان می باشد.